Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Flätat bälte - Blå - Montore’s flätade bälte som även är känt som ”grisch bältet” är ett stilrent elastikt bälte. Tack vare att det är elastiskt så finns inga färdiga hål som i ett traditionellt bälte och det gör att det passar alla. Bältet är ca 105cm långt. Vid fler frågor eller funderingar så är du varmt välkommen att höra av dig!
Flätat bälte i olika blå färger (grish bälte) - Snyggt blått flätat bälte med svarta mockadetaljer och en stilren silverfärgad spänne. Också kallat Grisch bälte. Perfekt för att ge en extra touch till din outfit. Passar både till jeans och chinos. Passar både tjejer och killar i alla åldrar då de är väldigt Stretchigt och töjbart. Extremt bra kvalitet på detta bältet.
Rutigt VL bälte 110 cm  - Snyggt
Flätat bälte  - Ljusblått flätat bälte
Turkost flätat bälte  - Säljer ett turkost flätat bälte med bruna skinn-detaljer och silverspänne. Perfekt accessoar för att ge din outfit lite extra färg. Bältet har en klassisk design med kontrastsömmar på skinnet.
Flätat bälte marinblå - Ett stilrent flätat bälte från Ragazzo i en elegant marinblå färg. Bältet är 105 cm långt och tillverkat i slitstarkt material som ger både komfort och hållbarhet. Den flätade designen gör bältet lätt att justera för optimal passform och passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen.🔵🔵🍾🍾
Flätat bälte marinblå  - Ett stilrent flätat bälte från Ragazzo i en elegant marinblå färg. Bältet är 105 cm långt och tillverkat i slitstarkt material som ger både komfort och hållbarhet. Den flätade designen gör bältet lätt att justera för optimal passform och passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen.🔵🔵🍾🍾
Flätat bälte i blå nyanser 110 cm långt
Flätat bälte i blå nyanser 110 cm långt - 89 Flätat bälte i blå nyanser 110 cm långt - 90 Flätat bälte i blå nyanser 110 cm långt - 91 Flätat bälte i blå nyanser 110 cm långt - 92 Flätat bälte i blå nyanser 110 cm långt - 93

Flätat bälte i blå nyanser 110 cm långt

Storlek: 110
Kategori: Övrigt
Skick: Bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snyggt flätat bälte i olika blå nyanser med ett stilrent silverfärgat spänne. Bältet har detaljer i mörkt skinn vid ändarna som ger en elegant touch. Perfekt för att liva upp vilken outfit som helst!

Ludvig fridlund
Ludvig fridlund
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Loro Piana baseball keps  - Nypris runt 4600, fläcken på ramen på framsidan syns mer på bild än i verkligheten så den är fortfarande i jätte bra skick. Kom med förslag, kvitto och box medföljer vid köp
Röd spets-bh - Supersöt röd spets-bh. Har bygel och justerbara axelband.🌹
Grå rutig Louis Vuitton mössa - Snygg grå mössa från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och ett broderat LV-emblem framtill. Mössan är stickad och har en bred uppvikt kant som ger extra stilpoäng. Perfekt accessoar för att lyfta din look under kyliga dagar.
Säljer en LV bälten svart jätte fin bälten  - Inga skador och är en fin bälten svart
Nocco keps 🧢  - Bilderna visar en blå och vit keps från NOCCO med tre kronor på framsidan, inte använd helt ny limeterad
Keps - Helt nya, i storlekarna M & L, låda kan följas med vid bestämmelse bästa batchen på marknaden
Ingen väst syns på bilderna - Bilderna visar olika paket med fyrverkerier och smällare, bland annat Dum Bum och Piratka, men ingen väst eller klädesplagg syns på bilderna.
Lv Mössa - Helt ny aldrig använd. Storlek One Size. Snabb frakt fraktar inom 24h.