Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Glow pallet - Highligter pallet från Anastasia, knappt använd
Mugg "Meine Tasse"  - Bilderna visar en rosa mugg med texten 'Meine Tasse' i vit relief. 10 cm i diameter. Muggen har en mjuk, rund form och en vit kant upptill. Perfekt för dig som vill ha en personlig och färgglad kopp till din dryck. Passar både hemma och på kontoret för en ungdomlig och trendig känsla. Lite sliten på insidan, men inget som stör användningen.
BB glow serum  - Nr 1, 3 å 6 redan sålda.  Nr 2 : Light rose, är för de med varm underton   Nr 4: Färg för de med bronzfärgad hud.   Nr 5: Färg för de med mörkare hy.
Glow spray - En glowspray som knappt är använd, extremt fin på sommaren✨
Set med glasunderlägg  - Säljer ett set med fyra små handgjorda virkade glasunderlägg.
Yeseo Kep1er set - Säljer endast alla tillsammans. Gå till insta (Yesxsun) eller skriv här för mer info
Ghostbusters Klistermärken Set - Ett färgstarkt set med 27 Ghostbusters-klistermärken i olika motiv, inklusive Ecto-1, Stay Puft Marshmallow Man och Slimer. Perfekt för att dekorera laptop, mobil eller anteckningsbok. Klistermärkena är i nyskick utan synligt slitage.
Glow tass set
Glow tass set - 89

Glow tass set

Storlek: -
Kategori: Övrigt
Färg: Flerfärgad

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Perfekt till fest

Ebba Leandersson
Ebba Leandersson
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Duffel - Weekend bag, vet ni så vet ni! Nyskick
Svart Acne Studios mössa - Svart mössa från Acne Studios. One size (56cm). I nyskick.
Louis vuitton bälte - Säljer mitt snygga Louis vuitton bälte i svart. Helt ny och oanvänd bälte. Perfekt om du vill ge outfiten lite extra lyxig känsla. Vid minsta fundering – tveka inte på att höra av er!
H bälte vit  - Helt ny
 Vinröd body H&M -  säljer du den inte kommer till användning 💕💕
Svart spetsbody hm - Svart spetsbody från hm! Skriv vid frågor.
Svart dunväst från Dum Bum - Snygg svart dunväst från Dum Bum med raka linjer och klassisk form. Västen har ett stilrent utseende med diskreta detaljer och är perfekt för dig som gillar enkel och cool stil. Passar dig som vill ha en väst som sticker ut utan att vara för mycket.