Abanoub
Abanoub
H bälte
H bälte - 0 H bälte - 1 H bälte - 2 H bälte - 3 H bälte - 4

H bälte

Storlek: 120
Kategori: Övrigt
Skick: Mycket bra skick

3000 SEK

Beskrivning

Hej jag säljer min äkta H bälte den är dubbelsidig färgen svart och vit. PRIS KAN DISKUTERAS. Den är äkta och den har stämpel skillnad från alla andra säljare som inte har stämpel. Ordinarie pris är 13000 men jag säljer endast för 7000. PASSA PÅ OCH KÖP HAR TAGIT NER PRISET TILL 3000.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Intimissmi BH 75B - Säljer denna sjukt snygga intimissmi bh, hör av vid egna bilder innan köp‼️kan tänka mig att sänka priset vid snabb affär💕💕
Brunt skärp från Ralph Lauren - Snyggt brunt bälte från Ralph Lauren med RL-logga i guld på spännet. Bältet är gjort i slätt skinn och har stilrena sömmar längs kanterna. Perfekt för att lyfta din outfit med en exklusiv touch och den klassiska RL-detaljen framtill.
Rutig Burberry bälte med B-spänne - Snyggt bälte från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, brunt och rött. Bältet har ett stort svart B-spänne framtill som ger en cool statement-look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Svart H bälte silver logga - Svart H bälte med silver logga
Rutig Burberry bälte med guldspänne - Snyggt bälte från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, brunt och rött. Bältet har ett stort, guldigt spänne med Burberrys ikoniska B-logga. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Burberry bälte rutigt & svart - Två snygga Burberry-bälten säljes! Ett klassiskt rutigt bälte i beige, rosa och svart med silverfärgat B-spänne, samt ett svart bälte med diskret rutmönster och silverfärgat spänne. Båda i skinn och levereras med originalpåse och Burberry-påse.
Svart mössa Starlight med röd logga - Svart mössa från Starlight med en röd logga broderad framtill. Enkel och stilren design, perfekt för dig som gillar streetwear. Mjuk och skön passform, passar både till skolan och häng med kompisar.
svart hm body  - passade inte mig tyvärr