Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta Hestra vinterhandskar - Säljer ett par svarta Hestra handskar med lång mudd och justerbart band runt handleden. Handskarna har röda säkerhetsremmar med Hestra-logga och är perfekta för kalla dagar. Materialet är slitstark syntet och designen är stilren med diskreta detaljer.
Svarta och bruna skinnhandskar - Två par eleganta skinnhandskar i svart och brunt. 100kr för båda, små i storlek
Svarta skinnhandskar med ullfoder - Säljer ett par klassiska svarta handskar i äkta skinn med mjukt, ljust ullfoder på insidan. Handskarna har enkel design med diskreta sömmar och elastisk mudd vid handleden för bättre passform. Perfekta för kalla dagar när du vill hålla händerna varma och stilrena.
Vita skinnhandskar från Hestra - Säljer ett par vita skinnhandskar från Hestra med svarta detaljer och justerbar rem runt handleden. Perfekta för vintern med en stilren design och bra grepp. Storlek 7. helt oanvända aldrig använt fick men har ingen användning av dem
 Svarta Skinnhandskar 🖤 - Svarta skinnhandskar med metall droppar på . Storlek XS/S
Svarta sportiga skinnhandskar från Scott - Svarta handskar från Scott med robust design och förstärkta partier på ovansidan. Gjorda i skinn med detaljer i syntetmaterial och breda muddar. Perfekta för dig som vill ha extra skydd och stilren look.
Svarta skinnhandskar med knäppning - Snygga svarta skinnhandskar med stilren design och praktisk knäppning vid handleden. Perfekta för kyliga dagar med mjukt foder för extra värme. Passar både till vardags och mer uppklädda tillfällen.
Svarta skinnhandskar från Hestra
Svarta skinnhandskar från Hestra - 0 Svarta skinnhandskar från Hestra - 1 Svarta skinnhandskar från Hestra - 2

Svarta skinnhandskar från Hestra

Storlek: 8
Kategori: Övrigt
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga svarta handskar från Hestra i getskinn med bruna detaljer vid mudden och justerbar dragsko. Insidan är fodrad med mjuk polyester för extra komfort. Perfekta för kalla dagar när du vill hålla stilen och värmen.

Petter Nyström
Petter Nyström
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Blå Louis Vuitton mössa  - Snygg blå mössa från Louis Vuitton med diskret rutigt mönster och uppvikt kant med LV-logga framtill. Stickad i mjukt material som känns lyxigt och bekvämt. Perfekt accessoar för att lyfta din look med designer-vibe.
Grå rutig Louis Vuitton mössa och halsduk  - Snygg grå mössa och halsduk från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och LV-logga framtill.
Svart Moncler mössa med logga - Svart mössa från Moncler med klassisk uppvikt kant och broderad Moncler-logga framtill. Mössan är stickad i mjukt material och har en liten vit etikett med Moncler-tryck på sidan. Perfekt för kalla dagar och snygg till streetwear.
Grå Louis Vuitton mössa - Snygg grå mössa från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och LV-logga framtill. Mössan är stickad och har en bred uppvikt kant för extra stilpoäng. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken och vill hålla dig varm med stil.
Burberry mönstrad mössa i grått och vitt - Snygg mössa från Burberry med grått och vitt mönster och stor logotyp framtill. Mössan har ett grafiskt mönster med B-bokstäver och är stickad i mjukt material. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och trendig accessoar.
H bälte vit - Helt nytt h bälte vitt med silver logga. Skriv om ni har frågor:)
Ljusrosa bikini med knyt - Säljer en ljusrosa bikini med trekantsformad överdel och knyt både i nacken och ryggen. Underdelen har knyt i sidorna. Från shein där av pris, säljer för den ej passade. Bara provad en gång över kläder. Underdel - S, Överdel - L