Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Shimmer oil - Säljer min Ida warg dry shimmer oil då jag köpte fel och den aldrig används. Tryck ej på ”köp nu”!! 💕💕
Glow oil - Glow olja från colourpop i färgen warm gold
Anastasia beverly hills Shimmer body oil - Shimmrande kroppsolja från Anastasia beverly hills. Inköpt för Ett halvår sedan. knappt använd alls
tanning oil  - säljer en tanning olja från Malibu med 15 SPF, orginalpris 90kr❤️ Använd 1 gång, tyvärr är korken borta❤️
Organic cold pressed oil - Organic cold pressed oil. Oanvänd. 100ml
Lip oil - Två stycken oöppnade lip oils från glam! Superfina!
Essential oil - Essential oil, pepparmynta, helt oanvänd ✨️ 10ml
Essential oil - Essential oil 10ml, lavendel, helt oanvänd ✨️
Julie Blomqvist💖💗
Julie Blomqvist💖💗
Hair oil
Hair oil  - 89 Hair oil  - 90

Hair oil

Storlek: Mini
Kategori: Övrigt
Färg: Guld

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna super bra hår oljan som jag ej använt eftersom jag fick tre i julklapp. Nypris är 269 och säljer för bara 200 så bra, ditt hår växer verkligen direkt!!! Det är i mini❤️

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Louis Vuitton svart armband Monogram - Snyggt svart armband från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster och silverfärgad LV-logga. Tillverkat i exklusivt skinn med detaljer i silver. Kommer med original ask, dustbag och påse. Perfekt accessoar för dig som gillar lyx och stil.
Brunt skärp från Ralph Lauren - Snyggt brunt bälte från Ralph Lauren med RL-logga i guld på spännet. Bältet är gjort i slätt skinn och har stilrena sömmar längs kanterna. Perfekt för att lyfta din outfit med en exklusiv touch och den klassiska RL-detaljen framtill.
Lv bälte  - Säljer ett Louis Vuitton bälte i svart och grått med klassiskt rutigt mönster och stor LV-logga i silver på spännet. Bältet är gjort i skinn och har snygga detaljer med präglad text på insidan. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med ikonisk design.
Lv bälte svart - Helt ny storlek från 115-125
Burberry rutig skinnbälte med guldspänne - Säljer ett snyggt Burberry bälte i svart skinn med klassiskt rutig mönster i grått och rött. Bältet har ett stilrent guldspänne med Burberrys ikoniska B-logga och detaljerade vita emblem längs bandet. Perfekt för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Herpés bälte - 10/10 skick
svart hm body  - passade inte mig tyvärr