Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart H bälte med H-spänne - Säljer ett svart bälte från H med ikoniskt H-format metallspänne. Bältet har vita kontrastsömmar längs kanterna och är tillverkat i skinn. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Svart skärp med silverfärgat H-spänne - Snyggt svart skärp med ett stort silverfärgat H-spänne. Skärpet har vita sömmar som ger en stilren kontrast. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Svart flätat bälte med silverfärgat spänne - Snyggt svart bälte med bred flätad design och ett stilrent, fyrkantigt spänne i silverfärg. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en modern touch. Bältet har en klassisk look och passar till många olika stilar.
Svart bälte med silverfärgat spänne - Snyggt svart bälte med ett stilrent silverfärgat spänne. Perfekt för att ge en klassisk touch till din outfit. Passar både till jeans och kostymbyxor.
Svart bälte med silverfärgat spänne - Snyggt svart bälte med ett unikt silverfärgat spänne. Perfekt för att ge din outfit en stilren touch. Passar bra till jeans och andra byxor.
Svart flätat bälte med silverfärgat spänne - Snyggt svart flätat bälte med ett stilrent silverfärgat metallspänne. Bältet är tillverkat i polyester och har en klassisk, enkel design som passar till jeans eller chinos. Perfekt längd på 70 cm och smidig att justera efter behov.
Svart H skärp med H-spänne - Säljer ett svart H bälte i äkta skinn med ikoniskt H-spänne i matt svart metall. Bältet har en stilren och klassisk design med präglad yta och är tillverkat i Frankrike. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Svart skärp med silverfärgat spänne - Säljer ett svart bälte från Salvatore Ferragamo med ett stilrent, blänkande silverfärgat Gancini-spänne. Bältet är gjort i äkta skinn och har en klassisk, slät design som passar till jeans eller kostymbyxor. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Svart bälte med silverfärgat H-spänne
Svart bälte med silverfärgat H-spänne - 0 Svart bälte med silverfärgat H-spänne - 1 Svart bälte med silverfärgat H-spänne - 2 Svart bälte med silverfärgat H-spänne - 3

Svart bälte med silverfärgat H-spänne

Storlek: 105cm
Kategori: Övrigt
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett svart bälte med ett stort, silverfärgat H-spänne. Bältet är gjort i skinn med vit kontrastsöm längs kanterna och har flera hål för justering. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Helt ny och oanvänd men utan prislapp.

Edvin
Edvin
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Seiko Arabic Mod Black - Riktigt fin klocka, stainless steel och vattentät samt automatisk | Storlek: 39 MM | Skick: Mycket bra skick, små små repor kan finnas på länkar/ spänne som blir synbara under ljus | Självklart autentisk | Tillbehör: Extra originella länkar | Kom privat vid fler bilder eller frågor, allt gott |
Balconette bh  - Super fin och skön bh med bygel och ovadderad kupa. Är spets runtom. Har justerbara axelband och hysk och hakesstägning. Aldrig använd, endast testad. Har prislapp kvar. Nypris 249 Säljer pga glömt och returnera då denna var lite för liten, men köpt en ny i större storlek.
Svart H bälte  - Säljer Svart Herrmes bälte i storlek 115cm. Det är i mycket bra skick och säljer det pågrund av reselling. Kom privat för fler frågor.
Ingen väst syns på bilderna - Bilderna visar olika paket med fyrverkerier och smällare, bland annat Dum Bum och Piratka, men ingen väst eller klädesplagg syns på bilderna.
Svart Moncler mössa i ribbstickad ull - Snygg svart mössa från Moncler med ribbstickad struktur och uppvikt kant. Märkets logotyp i svart gummi sitter framtill. Mössan är tillverkad i mjuk ull och har en klassisk, stilren design som passar perfekt för kyliga dagar.
Moncler väst - En moncler väst i storlek 1 som motsvarar S. Västen är perfekt för de lite kyligare dagarna om året dessutom är den också väldigt stilren. Är öppen till prisförslag. Skicka gärna ett PM
Svart Moncler mössa med ränder - Snygg svart ribbstickad mössa från Moncler med bred uppvikt kant och klassiska ränder i marinblått, vitt och rött. Märkets logga sitter framtill på kanten. Perfekt accessoar för att hålla värmen och addera lite lyx till din look.
Fendi keps  - Helt ny Fendi keps, storlek S-L, Dustbag samt tags medföljer