Alla kategorier > Övrigt
Tracksuit
Tracksuit  - 89 Tracksuit  - 90 Tracksuit  - 91

Tracksuit

Storlek: 134/140 och 146/152
Kategori: Övrigt
Märke: Lindex
Färg: Beige

90 SEK

Frakt från 29 SEK
Beskrivning

Säljer ett beige set med hoodie och byxor som tyvärr är för små. Båda 8€/90sek och bara en av dom 5€/56sek. Läs bio och om du inte köper båda skriv till mig. Hoodien är storlek 134/140 och byxorna är 146/152.

Felicia
Felicia
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Ingen väst syns på bilderna - Bilderna visar olika paket med fyrverkerier och smällare, bland annat Dum Bum och Piratka, men ingen väst eller klädesplagg syns på bilderna.
Intimissimi Bh Gioia Pretty Flowers - Säljer en lila bh från intimissimi i en ljuslila/smutsrosa förg som inte sälja längre (bilderna är tagna med blixt)! Har tyvärr klippt av lappen med den är i Stl 75B och i modellen Gioia (mycket push-up).    Säljer pga för liten. Bra skick och väl omhändertagen. Bara att höra av sig om man har frågor eller vill ha fler bilder! 💕💕.                 Priset kan diskuteras vid snabb affär, men eftersom att färgen inte längre finns vill jag ha ett resonabelt pris💕
LV Louis Vuitton black beanie - Brand new
Gallery dept keps - Snygg Gallery dept keps med paint splatter är justerbart spänne skriv om du har några frågor!
Marinblå bh  från Intimissimi  - Säljer en marinblå bh från intimissimi knappast använd och i bra skick! Säljer pågrund av att storleken inte passar. Storlek 70b och säljer för 350 men priset kan diskuteras!💕
Massimo dutti väst - Säljer en dunväst från Massimo dutti i storlek M. Skicket ligger på 10/10 då den är använt en gång och har inga defekter.
Svart Moncler mössa med ränder - Snygg svart ribbstickad mössa från Moncler med bred uppvikt kant och klassiska ränder i marinblått, vitt och rött. Märkets logga sitter framtill på kanten. Perfekt accessoar för att hålla värmen och addera lite lyx till din look.
Gucci keps - Gucci keps beige och blå med klassiskt monogram GG-mönster. Onesize justerbar rem baktill. Aldrig använd, helt ny.