Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
iPhone 14 PRO max  - Hej jag säljer min iPhone 14 pro max som jag använt i 1 år och 3 månader. Den har 128 gb med 90 procent batteri hälsa. kvitto finns och pris kan diskuteras!
Mobilskal till iPhone 11 PRO MAX - Säljer två snygga mobilskal från iDeal of Sweden. Ett skal är svart och stilrent, medan det andra har ett tropiskt mönster med gröna blad. Helt oanvända endast testade.    150 för ett/ 200 för båda
Mobilskal iPhone PRO Max 15 - Helt nytt skal till IPhone PRO Max  Oanvänt
Mobilskal iPhone 15 pro max  - Supergulligt mobilskal till iPhone 15 pro max💕
iPhone 12 PRO Max  - Säker mobilskal till iPhone 12 PRO Max som är helt i nyskick. Köpt från Ideal of Sweden🤍🖤
Svart mobilskal med fjäril och flammor (iPhone 11 PRO Max) - Snyggt svart mobilskal med en blå fjäril och coola blå flammor. Perfekt för att ge din telefon en unik stil. Passar till iPhone-modeller.
Otterbox skal iPhone 14 PRO Max  - Hej säljer mitt otterbox skal som är ifrån Kjell o Company. Nyköpt för 399kr
Linn

Dior mobilskal iPhone 14 PRO Max

Storlek: Iphone14promax
Kategori: Övrigt
Märke: Dior
Färg: Svart

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänt Christian dior mobilskal från AliExpress till iPhone 14 PRO Max. Säljer då det var tänkt som present men inte var rätt storlek. Köptes för 130kr

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Vit Louis vuitton bälte  - Helt ny
Röd-blå-vitt broderat bälte - Helt nya skärp för endast 349 kr, de är 1 one size. Handgjorda med mjukt högkvalitets läder med brodering i mörk blå och ljud blå färg. Gör så att din outfit sticker ut mer med Nordfors bälten!y
Burberry vändbart bälte - Säljer ett vändbart Burberry-bälte med klassiskt rutigt mönster i beige, svart och rött på ena sidan och helsvart skinn på andra. Snyggt spänne i silverfärgad metall med Burberry-logga. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Pris inte hugget i sten, bara att skriva om de är något du undrar över.
Designer bälten Louis Vuitton & Burberry - Flera snygga designerbälten från Louis Vuitton och Burberry. LV-bältena har klassiska monogram, schackrutor och färgglada tryck, medan Burberry-bältena har ikoniskt rutigt mönster i beige, rött och grått. Alla har metallspännen med logotyp. Perfekt för att lyfta din outfit. 200 kr styck eller 2000 för allla
Kent kit  - Har slagit ihop min kärlek för Kent med min kärlek för scrapbooking och skapat ✨KENT Kitet✨ med Klistermärken, stickersheet, bilder och en A4 poster!   OBS! Vissa bilder är streaky men syns mest på nära håll. Särskilt blå färg Klistermärkespappret jag använder är fotopapper, ej slittåligt eller vattentåligt!  Papperstyp kan variera <3
Hermés bälte  - Svart bälte från Hermès i äkta skinn med klassiskt stort H-spänne i silverfärgad metall. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, tidlös design. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
DIF klibbor - Klistermärken. DIF klibbor.
Hermès bälte  - Säljer ett stilrent Hermès bälte i svart och vitt skinn med en stor H-spänne i silverfärgad metall. Bältet är vändbart och har en slät, elegant design med diskreta sömmar längs kanterna. Perfekt för att lyfta din outfit med en lyxig touch.