Sofia Olofsson
Sofia Olofsson
Plånbok från Don Donna
Plånbok från Don Donna - 89 Plånbok från Don Donna - 90 Plånbok från Don Donna - 91

Plånbok från Don Donna

Storlek: 13x10x2cm
Kategori: Övrigt
Märke: Don Donna
Färg: Flerfärgad

200 SEK

Beskrivning

Plånbok från Don Donna i ormskinnsmönster med silverdetaljer. Använd ett fåtal gånger, ca 13x10x2cm i storlek. Får plats med 6 kort & även lite kontanter i en mindre ficka med dragkedja, se på bild. Den är hel & ren. Orginalpris 299kr, pris kan förhandlas

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Intimissmi BH 75B - Säljer denna sjukt snygga intimissmi bh, hör av vid egna bilder innan köp‼️kan tänka mig att sänka priset vid snabb affär💕💕
Brunt skärp från Ralph Lauren - Snyggt brunt bälte från Ralph Lauren med RL-logga i guld på spännet. Bältet är gjort i slätt skinn och har stilrena sömmar längs kanterna. Perfekt för att lyfta din outfit med en exklusiv touch och den klassiska RL-detaljen framtill.
Svart H bälte silver logga - Svart H bälte med silver logga
Svart mössa Starlight med röd logga - Svart mössa från Starlight med en röd logga broderad framtill. Enkel och stilren design, perfekt för dig som gillar streetwear. Mjuk och skön passform, passar både till skolan och häng med kompisar.
Burberry bälte rutigt & svart - Två snygga Burberry-bälten säljes! Ett klassiskt rutigt bälte i beige, rosa och svart med silverfärgat B-spänne, samt ett svart bälte med diskret rutmönster och silverfärgat spänne. Båda i skinn och levereras med originalpåse och Burberry-påse.
svart hm body  - passade inte mig tyvärr
Rutig Burberry bälte med B-spänne - Snyggt bälte från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, brunt och rött. Bältet har ett stort svart B-spänne framtill som ger en cool statement-look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Lv bälte svart - Helt ny storlek från 115-125