Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön trekantsbikini från Kappahl - Snygg grön trekantsbikini från Kappahl i storlek S. Klassisk modell med smala axelband och knyt i ryggen. Perfekt för stranden eller poolen, enkel att justera för bästa passform. Materialet är mjukt och stretchigt för en bekväm känsla. Aldrig använd.
Ljusrosa trekantsbikini med knyt - Söt ljusrosa trekantsbikini med tunna band som knyts i nacken och runt ryggen. Klassisk modell med släta kupor och enkel design, perfekt för stranden eller poolen. Materialet är mjukt och stretchigt för en bekväm passform.
Calzedonia Mörkgrön bikini med knyt - Snygg mörkgrön bikini med trekantsöverdel och knyt i sidorna på både över- och underdel. Enkel och stilren design som ger en fräsch look på stranden. Perfekt för dig som gillar klassiska bikinis med justerbara band.
Svart trekantsbikini med knyt - En stilren svart trekantsbikini med knyt i nacken och ryggen. Klassisk modell med tunna band och mjukt, stretchigt material som formar sig snyggt. Perfekt för stranden eller poolen och enkel att matcha med olika underdelar.
Svart trekantsbikini med knyte - Bikiniöverdel från Mango outlet. Helt oanvänd med prislapp kvar, ej prövad. Säljer då den ej hann komma i tid och gick ej att skicka tillbaka. Storlek XS
Leopardmönstrad trekantsbikini - Säljer en trekantsbikini med leopardmönster i svart och neon grön. Bikinin har knytband i nacken och ryggen. Perfekt för sommaren och strandhäng!
Mörkgrön trekantsbikini med knyt
Mörkgrön trekantsbikini med knyt - 0

Mörkgrön trekantsbikini med knyt

Storlek: S
Kategori: Övrigt
Märke: Lager 157
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

45 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg mörkgrön trekantsbikini med knyt i nacken och ryggen.

Selma
Selma
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Svart Acne Studios mössa - Svart mössa från Acne Studios. One size (56cm). I nyskick.
Dunväst - Tja. Säljer denna dunväst från save the duck. Extremt fint skick utan defekter. Nypris 1600 kr. Storlek XL men sitter mer som en M. Tveka inte på att ställa frågor! 🙌
Balconette bh  - Super fin och skön bh med bygel och ovadderad kupa. Är spets runtom. Har justerbara axelband och hysk och hakesstägning. Aldrig använd, endast testad. Har prislapp kvar. Nypris 249 Säljer pga glömt och returnera då denna var lite för liten, men köpt en ny i större storlek.
Svart LV bälte  - Riktigt bra kvalité, helt nytt, inga diffekter
 Moncler mössa - Säljer en svart ribbstickad Moncler mössa med klassisk logopatch framtill. Mössan är i tjockt, mjukt material och har en bred uppvikt kant. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren accessoar till vintern. Tag och äkthetsmärke finns kvar.
Svart spetsbody hm - Svart spetsbody från hm! Skriv vid frågor.
Beige fleeceväst från Patagonia - Säljer en beige fleeceväst från Patagonia i storlek S. Västen har marinblå detaljer, dragkedjor och en praktisk bröstficka. Materialet är mjuk fleece och västen har två sidofickor med dragkedja. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.