Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lv bälte - 110 cm
Lv bälte silver - Helt ny lv bälte storlek 120
Lv bälte svart - Helt ny
LV bälte - Helt nytt bälte, aldrig använt i 115cm. Skriv vid frågor eller funderingar!
Lv bälte  - Säljer ett Louis Vuitton bälte i svart och grått med klassiskt rutigt mönster och stor LV-logga i silver på spännet. Bältet är gjort i skinn och har snygga detaljer med präglad text på insidan. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med ikonisk design.
billiga lv bälten - billiga bälten från Louis Vuitton. Bälterna har en stor LV-logga i metall som spänne och är tillverkat i skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Lv bälten  - Säljer snygga lv bälten, dem är i bra skick. Dem är lite förstörda, en kostar 300kr
L och V bälte - Väldigt populär bälte, denna bältet är väldigt populär pågrund av dens vackra modell och hur den sitter med outfitsen och gör dom se ut complete, passa på innan den är såld!!
Lv bälte
Lv bälte  - 0 Lv bälte  - 1 Lv bälte  - 2 Lv bälte  - 3 Lv bälte  - 4

Lv bälte

Storlek: 115
Kategori: Övrigt
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tjenare säljer detta feta lv bälte. Fraktar snabbt! Skriv gärna innan köp. 115 cm

Vertido
Vertido
(17)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Louis Vuitton rutig svart bälte - Tjenare, säljer detta feta lv bälte i storlek 115! (Obs skriv innan köp) fraktar snabbt👍
Burberry vintage scarf - Burberry vintage scarf| perfekt skick| självklart äkta| Följ plick för -10% på plagget!
Louis Vuitton svart armband Monogram - Snyggt svart armband från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster och silverfärgad LV-logga. Tillverkat i exklusivt skinn med detaljer i silver. Kommer med original ask, dustbag och påse. Perfekt accessoar för dig som gillar lyx och stil.
Acne studio mössa - Säljer min extremt unika acne studio mössa i rosa färg, vill du sticka ut lite från mängden är denna perfekt, hör av er om ni har några frågor ❤️❤️
Petit Damer Louis Vuitton mössa - Snygg grå mössa från Louis Vuitton med diskret rutigt mönster och LV-logga framtill. Mössan är stickad i mjukt material och har en bred ribbad kant för extra komfort. Perfekt för att lyfta din vinterstil med en lyxig touch.
Burberry Halsduk - Tja! Säljer denna stilrena blårutiga burberry halsduken. Använt ett bra tag, fick den av min farsa och han köpte den i London. Nypris ca 4600kr. Finns inga defekter och den är i jättebra skick! Priset är ej hugget i sten! Tveka inte att kontakta vid frågor eller funderingar!
GUCC1 keps orm - Bra skick bara tappat färg vid sidan men inte så synligt pris kan diskuteras vid snabbafärarer.
Pokémon kort  - Alla kort är äkta!!skriv till mig om frågor eller dom korten du villa ha så kan jag skika närmare bilder och ge ett pris!!