Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå spets-bh och trosor 70B samt 36 - Snygg mörkblå bh med spetsdetaljer och matchande trosor. Bh:n har justerbara axelband och en liten rosett mellan kuporna. Trosorna är i ett glansigt material som matchar bh:n perfekt. Perfekt set för en elegant look. I mycket fint skick, vintage och går inte att köpa i butik
Vit bh 70B - Säljer en vit bh från Lindex i storlek 70B. Det svarta på bh-n är ludd från tröjor. Den ser lite sliten ut men den är inte sönder eller trasig, funkar lika bra som en ny.💕
Vit bh från lindex 70B - Vit bh från lindex i storlek 70 B, har använd mycket mer är jätte fin ändån💕
Bh i rosa blommor med snör rygg. St 70B - Rosa bh med blommönster och spets rygg och kant. Man knäpper bh-n mellan brösten. Ryggen är i spets som man kan snöra. Super snygg bh men tyvärr inte min storlek. Bh-n är från Cubus i st 70B
2 st helt nya BH (70B) -  Helt nya, vadderade kupor Rök- och djurfritt hem
Fin bh - Säljer denna ovadderade spets-BHn med fina detaljer på. Nästan aldrig använd, testade den bara, passade inte min storlek.
Juliahellquist
Juliahellquist
BH 70b
BH 70b - 89 BH 70b - 90 BH 70b - 91

BH 70b

Storlek: 70B
Kategori: Övrigt
Märke: Cubus

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En relativt oanvänd bh från Cubus.😍 Storlek 70B, utan vaddering med bygel och vanligt spänne baktill. 70kr med frakt. Betalas med swish✨

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Intimissmi BH 75B - Säljer denna sjukt snygga intimissmi bh, hör av vid egna bilder innan köp‼️kan tänka mig att sänka priset vid snabb affär💕💕
Brunt skärp från Ralph Lauren - Snyggt brunt bälte från Ralph Lauren med RL-logga i guld på spännet. Bältet är gjort i slätt skinn och har stilrena sömmar längs kanterna. Perfekt för att lyfta din outfit med en exklusiv touch och den klassiska RL-detaljen framtill.
Rutig Burberry bälte med B-spänne - Snyggt bälte från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, brunt och rött. Bältet har ett stort svart B-spänne framtill som ger en cool statement-look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Svart H bälte silver logga - Svart H bälte med silver logga
Rutig Burberry bälte med guldspänne - Snyggt bälte från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, brunt och rött. Bältet har ett stort, guldigt spänne med Burberrys ikoniska B-logga. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Burberry bälte rutigt & svart - Två snygga Burberry-bälten säljes! Ett klassiskt rutigt bälte i beige, rosa och svart med silverfärgat B-spänne, samt ett svart bälte med diskret rutmönster och silverfärgat spänne. Båda i skinn och levereras med originalpåse och Burberry-påse.
Svart mössa Starlight med röd logga - Svart mössa från Starlight med en röd logga broderad framtill. Enkel och stilren design, perfekt för dig som gillar streetwear. Mjuk och skön passform, passar både till skolan och häng med kompisar.
svart hm body  - passade inte mig tyvärr