Magnus blom

Matthis Bernard Zeitgeist Saint Tropez Limited Edition 024/035

Storlek: 41 mm
Kategori: Övrigt
Märke: Saint Tropez
Färg: Flerfärgad
Skick: Mycket bra skick

7000 SEK

Beskrivning

Matthis Bernard ZG Saint Tropez Limited Edition klocka & begränsat antal med numrering 024/035 & 316L rostfritt stål 41 mm hölje med finaste silver/guldfärgnyans & en tidlös obsidiansvart urtavla & robust reptåligt safirglas & Swiss Ronda 505 urverk.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Burberry vändbart bälte - Säljer ett vändbart Burberry-bälte med klassiskt rutigt mönster i beige, svart och rött på ena sidan och helsvart skinn på andra. Snyggt spänne i silverfärgad metall med Burberry-logga. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Pris inte hugget i sten, bara att skriva om de är något du undrar över.
Säljer en Lv bälten svart bält och de är jätte fin - Inga skador och är en normal bälten
DIF klibbor - Klistermärken. DIF klibbor.
Säljer en louvin vultionön  - Inga skador de är en normal bält som heter luvin vution
Hermés bälte  - Svart bälte från Hermès i äkta skinn med klassiskt stort H-spänne i silverfärgad metall. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, tidlös design. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Intimissimi bh - Intresskoll!
Designer bälten Louis Vuitton & Burberry - Flera snygga designerbälten från Louis Vuitton och Burberry. LV-bältena har klassiska monogram, schackrutor och färgglada tryck, medan Burberry-bältena har ikoniskt rutigt mönster i beige, rött och grått. Alla har metallspännen med logotyp. Perfekt för att lyfta din outfit. 200 kr styck eller 2000 för allla
Svart och grått bälte - Snyggt bälte i svart och grått med klassiskt mönster och stort svart spänne. Bältet är brett och har en lyxig känsla, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. Materialet är skinn med canvasdetaljer.