Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart Moncler mössa med ränder - moncler mössa den är använd men inga skador på den inga brännskador eller något sånt den är äkta och har nfc scan inne och tar byten bror på vad det är och pris kan alltid diskuteras .
Svart Moncler mössa med ränder - Snygg svart ribbstickad mössa från Moncler med bred uppvikt kant och klassiska ränder i marinblått, vitt och rött. Märkets logga sitter framtill på kanten. Perfekt accessoar för att hålla värmen och addera lite lyx till din look.
Vit moncler mössa - Bilderna visar en vit ribbad mössa från Moncler, inte en väst. Mössan har ett uppvikt kant och Moncler-logga framtill.
Moncler mössa Vit - Snygg vit moncler mössa, oanvänd
Svart Moncler mössa med ränder - Svart stickad mössa från Moncler med klassiska ränder i blått, vitt och rött längs kanten. Mössan har Moncler-logga framtill och är tillverkad i mjuk ull som håller dig varm. Perfekt accessoar för att lyfta din vinterstil.
Vit ribbad Moncler mössa - Säljer en stilren vit mössa från Moncler med ribbad struktur och uppvikt kant. Mössan har Moncler-logga framtill och är tillverkad i mjukt material som håller dig varm. Perfekt accessoar för kyliga dagar och snygg till streetwear.
Vita Bambusa strumpor med svarta ränder - Tre par vita strumpor från Bambusa med två svarta ränder upptill. Strumporna är ribbade och tillverkade i mjukt material för extra komfort. Snygg sportig look som passar perfekt till sneakers och vardagsoutfits.
Vit halsduk från Moncler med ränder
Vit halsduk från Moncler med ränder - 0 Vit halsduk från Moncler med ränder - 1 Vit halsduk från Moncler med ränder - 2

Vit halsduk från Moncler med ränder

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Märke: Moncler
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit halsduk från Moncler med klassiska svarta och röda ränder samt broderad logotyp framtill. Halsduken är stickad och har en clean, stilren look som passar perfekt till vinterjackan.

O-garderoben
O-garderoben
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
intimissimi bh💙 - jätte fin bh från intimissimi i storlek 70B💕 använd 1 gång & nypris 520kr🤗
Duffel - Weekend bag, vet ni så vet ni! Nyskick
 Vinröd body H&M -  säljer du den inte kommer till användning 💕💕
Balconette bh  - Super fin och skön bh med bygel och ovadderad kupa. Är spets runtom. Har justerbara axelband och hysk och hakesstägning. Aldrig använd, endast testad. Har prislapp kvar. Nypris 249 Säljer pga glömt och returnera då denna var lite för liten, men köpt en ny i större storlek.
Vit buff med coola detaljer - Säljer en jättemjuk och cool buff med mörkgrå stygn!! Skriv för frågor eller flera bilder🥰🥰
Grå Burberry mössa med logotyp - Snygg grå mössa från Burberry med bred uppvikt kant och stor svart logotyp runt om. Mössan är stickad i mjukt material och har en klassisk, rund form. Perfekt för dig som vill ha en clean look med tydlig designerstil.
Intimissimi bh ljusgrön - Säljer nu min i princip oanvända intimissimi bh i denna vackra ljusgröna färg!!💚💚storlek 70b
Louis vuitton bälte - Säljer mitt snygga Louis vuitton bälte i svart. Helt ny och oanvänd bälte. Perfekt om du vill ge outfiten lite extra lyxig känsla. Vid minsta fundering – tveka inte på att höra av er!