Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Chimi solglasögon 07 grey - Så fina solglasögon från chimi, bra skick men använda. Lite repiga men inget man ser.
Chimi 07  - Säljer mina Chimi solglasögon i modellen 07 då dem inte används längre! Skriv för fler frågor! Pris kan diskuteras
Chimi 07 ecru BYTER - ‼️🚨ENDAST BYTE🚨 ‼️Vill gärna byta mina chimis i modell 07 färgen Ecru till ett par svarta i samma modell (svarta 07) då betalar vi endast frakt. SÄLJER INTE
Chimi 07 ecru - Snygga solglasögon från Chimi i modellen 07, färgen ecru. Använt skick, aldrig tappade. Små repor på bågarna men inte på glasen. Perfekta för att lyfta din stil i solen!
Chimi 07 - Säljer mina chimi solglasögon i modellen 07, färgen ”Tortoise”. Alla tillbehör med följer öven kvitto.
Chimi 07 Green - Säljer ett par skitsnygga chimis som inte finns längre. Använda 1 gång och tillhörande ”duk”  är fortfarande inplastad, så som helt nya. Inga defekter🤎Köpt för 1350
Chimi dark grey 07 - Använda en gång, säljer nu pågrund av att jag inte får användning för dom! Jättebra skick. Färgen är dark grey och modellen är 07. Jag har alla förpackningar kvar och självklart får man med de om man köper dom! Nypris är 1350kr, säljer för 900kr
Elsa ✨

Chimi 07

Storlek: 07
Kategori: Övrigt
Märke: Chimi
Färg: Svart

360 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina fina chimi solglasögon 07 för 360kr, köpt för 1100kr. Fint skick! Du får med den vita fodralet. Kan mötas upp i Skåne, eller skicka Spårbar frakt

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Burberry vändbart bälte - Säljer ett vändbart Burberry-bälte med klassiskt rutigt mönster i beige, svart och rött på ena sidan och helsvart skinn på andra. Snyggt spänne i silverfärgad metall med Burberry-logga. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Pris inte hugget i sten, bara att skriva om de är något du undrar över.
Mörk blå läder skärp - Helt nytt skärp för endast 349 kr, de finns storlek 100 och 105 cm  Handgjorda med mjukt högkvalitets läder med brodering i mörk blå och ljus blå färg. Gör så att din outfit sticker ut mer med Nordfors bälten!
Säljer en Lv bälten svart bält och de är jätte fin - Inga skador och är en normal bälten
DIF klibbor - Klistermärken. DIF klibbor.
Säljer en louvin vultionön  - Inga skador de är en normal bält som heter luvin vution
Hermés bälte  - Svart bälte från Hermès i äkta skinn med klassiskt stort H-spänne i silverfärgad metall. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, tidlös design. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Burberry halsduk  - Klassisk rutig halsduk från Burberry i 100% lammull. Beige bas med svarta, vita och röda rutor, samt fransar i ändarna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en tidlös brittisk stil.