Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ferragamo bälte - Vill köpa ett nytt bälte så säljer den hära ja haft den i 2 månader. Den är i jätte bra skick inget trasigt på den eller sånt.
Ferragamo Bälte - Snyggt svart bälte från Salvatore Ferragamo med exklusivt Gancini-spänne i guld och svart. Bältet är tillverkat i äkta skinn och har en stilren, klassisk form som lyfter din outfit. Kommer med originalförpackning och dustbag.
Ferragamo bälte - Finns inne 105cm och 110cm
Ferragamo bälte - As snygg bälte som är stilren och till billig pris vid snabb affär kan jag tänka mig sänka priset
Ferragamo skärp  - Stilrent svart bälte från Salvatore Ferragamo i äkta skinn med en ikonisk dubbelringad metallspänne i matt svart finish. Bältet har en klassisk, slät design med lätt texturerad yta och justerbara hål. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Knappt använt, (köpt i usa för 5900). Pris kan diskuteras!
Svart skärp från Ferragamo - Snyggt svart bälte från  Ferragamo med en ikonisk dubbel Gancini-spänne i guld. Bältet är gjort i präglat skinn och har en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Priset är inte hugget i Sten i fel på den priset går att diskutera. Bältet är 110cm långt
Svart Ferragamo skärp - Ett assnyggt ferregamo skärp i svart som passar till allt. Otroligt stilrent och ett pang pris. Hör av dig vid frågor!
Ferragamo bälte
Ferragamo bälte - 0 Ferragamo bälte - 1 Ferragamo bälte - 2 Ferragamo bälte - 3

Ferragamo bälte

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snyggt svart bälte från Salvatore Ferragamo med präglat mönster och två utbytbara spännen, ett i matt svart och ett i blankt silver. Bältet är tillverkat i exklusivt skinn och levereras i originalförpackning med dustbags. Perfekt för dig som vill ha en. lyxig 💰 accessoar. För flera frågor och funderingar skicka ett sms 💬

Olle
Olle
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Svart Acne Studios mössa - Svart mössa från Acne Studios. One size (56cm). I nyskick.
Vit buff med coola detaljer - Säljer en jättemjuk och cool buff med mörkgrå stygn!! Skriv för frågor eller flera bilder🥰🥰
H bälte vit  - Helt ny
 Vinröd body H&M -  säljer du den inte kommer till användning 💕💕
Dunväst - Tja. Säljer denna dunväst från save the duck. Extremt fint skick utan defekter. Nypris 1600 kr. Storlek XL men sitter mer som en M. Tveka inte på att ställa frågor! 🙌
 Moncler mössa - Säljer en svart ribbstickad Moncler mössa med klassisk logopatch framtill. Mössan är i tjockt, mjukt material och har en bred uppvikt kant. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren accessoar till vintern. Tag och äkthetsmärke finns kvar.
Balconette bh  - Super fin och skön bh med bygel och ovadderad kupa. Är spets runtom. Har justerbara axelband och hysk och hakesstägning. Aldrig använd, endast testad. Har prislapp kvar. Nypris 249 Säljer pga glömt och returnera då denna var lite för liten, men köpt en ny i större storlek.