Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Plånbok från Ralph Lauren - Snygg svart plånbok från Polo Ralph Lauren i stilren design. Tillverkad i skinn med vit logotyp på framsidan. Perfekt storlek för kort och sedlar, levereras med original ask. Köptes i Juli i Paris, Galeries LaFayette för 120 Euro. Säljer den nu för 480kr. Pris går att diskuteras.
Polo Ralph Lauren Plånbok - Hej! Säljer nu min fina, manliga plånbok då jag köpt en annan, nytt skick, hör av er vid funderingar!😁 nypris 1099kr
Ralph Lauren plånbok svart  - En svart äkta Ralph Lauren plånbok i svart. Detta är en lagom stor plånbok som rymmer både kontanter och kort, samt en ficka.  Köpt för cirka 1500, säljer för 500.
Brunt Polo ralph lauren skärp - Snyggt brunt skärp i skinn med ett rektangulärt guld spänne.
Ralph lauren från 1970s - Bra skick nästan full. Ett samlar objekt från 1970-talet. Pris går att diskuteras 💕
Ralph lauren bälte - Den är i bra kvalitet, helt ny utan prislapp. Perfekt för alla typer av jeans och kan användas när som helst
Ralph Lauren halsduk - En halsduk som inte kommit till användning och är perfekt för dig som vill ha en varm halsduk.
Ralph lauren bälte  - Snyggt brunt bälte från Ralph Lauren med ett stort guldfärgat RL-spänne , köpt för 1196 och säljer för 600 hör av vid frågor aldrig andvänd
Luxery Sweden
Luxery Sweden
Ralph Lauren Plånbok
Ralph Lauren Plånbok - 89 Ralph Lauren Plånbok - 90

Ralph Lauren Plånbok

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Märke: Ralph Lauren
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny Ralph Lauren Plånbok med tags. Färg brun. Nypris 1100kr vårt pris 499kr. Snabb affär bättre pris. Om du har några funderingar så är det bara att fråga på! ❇️

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Royal Honey - 12 pack -  Royal Honey VIP, ett potenshöjande kosttillskott. 1 box = 12st
Airpods pro 2  - Med magsafe charging case och aktivt brusreducering
Marinblå H skärp i skinn - Snyggt marinblått bälte från H med klassisk H-spänne i silverfärgad metall. Bältet är tillverkat i exklusivt skinn med vit kontrastsöm längs kanterna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Lv bälte svart - Helt ny storlek från 115-125
Stranger things kinder joy - Alla är kvar förutom dustin. Säljer inte under 50 kr, så man kan alltså inte bara köpa en utan fler. För fler frågor hör av er privat!
Oxdog innebandy klubba - Oxdog innebandy klubba har inte använt 72cm vänster sidan har köpt fel
Louis Vuitton svart armband Monogram - Snyggt svart armband från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster och silverfärgad LV-logga. Tillverkat i exklusivt skinn med detaljer i silver. Kommer med original ask, dustbag och påse. Perfekt accessoar för dig som gillar lyx och stil.
Burberry rutigt skärp med BB-spänne - Säljer ett Burberry bälte i klassiskt beige och rött rutigt mönster med silverfärgat BB-logga som spänne. Bältet är gjort i skinn och har den ikoniska Burberry-rutan med röda och svarta detaljer. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.