M.Resell
M.Resell
Ralph Lauren halsduk
Ralph Lauren halsduk - 89 Ralph Lauren halsduk - 90 Ralph Lauren halsduk - 91

Ralph Lauren halsduk

Storlek: One size
Kategori: Övrigt
Märke: Ralph Lauren
Färg: Marinblå

549 SEK

Beskrivning

❄️Över fet Ralph Lauren halsduk som är perfekt nu till vintern ❄️ 9,5/10 skick som ny ❄️Vid frågor så är de bara att skriva😃

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Intimissmi BH 75B - Säljer denna sjukt snygga intimissmi bh, hör av vid egna bilder innan köp‼️kan tänka mig att sänka priset vid snabb affär💕💕
Brunt skärp från Ralph Lauren - Snyggt brunt bälte från Ralph Lauren med RL-logga i guld på spännet. Bältet är gjort i slätt skinn och har stilrena sömmar längs kanterna. Perfekt för att lyfta din outfit med en exklusiv touch och den klassiska RL-detaljen framtill.
Rutig Burberry bälte med B-spänne - Snyggt bälte från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, brunt och rött. Bältet har ett stort svart B-spänne framtill som ger en cool statement-look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Svart H bälte silver logga - Svart H bälte med silver logga
Rutig Burberry bälte med guldspänne - Snyggt bälte från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, brunt och rött. Bältet har ett stort, guldigt spänne med Burberrys ikoniska B-logga. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Herpés bälte - 10/10 skick
Burberry bälte rutigt & svart - Två snygga Burberry-bälten säljes! Ett klassiskt rutigt bälte i beige, rosa och svart med silverfärgat B-spänne, samt ett svart bälte med diskret rutmönster och silverfärgat spänne. Båda i skinn och levereras med originalpåse och Burberry-påse.