Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Burberry rutiga bälten med B-spänne - Ett snyggt Burberry-bälten med klassiskt rutigt mönster och stort B-spänne i silver. Ett bälte i beige och bruna toner, det andra i svart och grått. Båda är i skinn och levereras med originalpåse och ask. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Rutig Burberry bälte med silverfärgat spänne - Säljer ett snyggt Burberry bälte med klassiskt rutig design i beige, brun och röd. Bältet har ett stort silverfärgat 'TB'-spänne och är tillverkat i skinn med tygöverdrag. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
 Burberry bälte med guldfärgat spänne - Säljer ett snyggt Burberry bälte som man kan ändra sida på så man kan ha svart eller beige
Rutig Burberry bälte med B-spänne - Snyggt Burberry bälte med klassiskt rutigt mönster i beige, grått och rött. Bältet har ett stort metallspänne med Burberrys ikoniska B-logga i svart. Kommer med originalförpackning, dustbag och certifikat. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Burberry rutigt bälte med B-spänne - Säljer ett snyggt Burberry bälte med klassiskt rutigt mönster i beige, svart och grå toner. Bältet har ett stort metallspänne med ett B i silverfärg. Materialet är slitstarkt och har en lyxig känsla, perfekt för att lyfta din outfit.
Rutig Burberry bälte med BB-spänne - Snyggt bälte från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, svart, vitt och rött. Bältet har ett stort BB-spänne i mörk metall och är gjort i skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Burberry rutigt skärp med B-spänne - Snyggt Burberry-bälte med klassiskt rutigt mönster i beige, brunt och svart. Bältet har ett stort silvrigt B-spänne framtill och är tillverkat i skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch går att byta till svart eller beige
Burberry rutig skinnbälte med B-spänne - Säljer ett snyggt Burberry bälte i klassiskt rutigt mönster med beige, svart och röd färg. Bältet har ett exklusivt B-spänne i silver och guld med Burberrys ikoniska ryttare. Materialet är skinn och bältet kommer med originalpåse, box och certifikat.
Rutig Burberry bälte med silverfärgat spänne
Rutig Burberry bälte med silverfärgat spänne - 0 Rutig Burberry bälte med silverfärgat spänne - 1 Rutig Burberry bälte med silverfärgat spänne - 2 Rutig Burberry bälte med silverfärgat spänne - 3

Rutig Burberry bälte med silverfärgat spänne

Storlek: 105cm
Kategori: Övrigt
Märke: Burberry
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

170 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett snyggt Burberry bälte med klassiskt rutigt mönster i beige, rött och grått. Bältet har ett stilrent silverfärgat B-spänne och är tillverkat i skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk accessoar med lyxig känsla.

Kacper Mroz
Kacper Mroz
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Patagonia väst - Säljer en beige fleeceväst från Patagonia i storlek M. Västen har ljusblå detaljer, tre fickor med dragkedja och snygga orangea zip-pullers.
Svart spetsig body med meshdetaljer - Svart body med tunna axelband, vadderade kupor och genomskinliga meshpartier. Spetsdetaljer längs kanterna och över hela bodyn ger en lyxig och edgy vibe. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med din stil.
Nike Ski Mask - Helt ny & Oanvänd✅, Onesize (passare alla), kommer med förpackning 📦, perfekt för att hålla sig varm i vintern ❄️
Lv Mössa - Helt ny aldrig använd. Storlek One size. Snabb frakt fraktar inom 24h.
Rosa spets-bh från Victoria's Secret - BH från Victoria's Secret med push up. Axelband med glittriga stenar och texten 'Victoria's Secret'. I gott skick med har tecken på användning. Pris kan diskuteras.
Beige fleeceväst Patagonia| M - Fin väst 9/10 skick använd fåtal gånger skriv för mer bilder
Fendi bälte svart - Säljer denna helt nya Fendi bälte med svart design och svart och guld logga. Bältet har aldrig använts och är helt ny. Skriv gärna om ni har några frågor pris kan diskuteras. Påse och box skickas med också!
 Moncler mössa - Säljer en svart ribbstickad Moncler mössa med klassisk logopatch framtill. Mössan är i tjockt, mjukt material och har en bred uppvikt kant. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren accessoar till vintern. Tag och äkthetsmärke finns kvar.