Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Logga in
Logga in
Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
nelly

Schabrak

Storlek: NO SIZE
Category: Övrigt

150 SEK

Beskrivning

Ett fint rött schabrak bara använt ett fåtal gånger och är i Stl ponny.

Annons:

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Vilma
Mönstrad bikini  - Mönstrad bikini från design by si, endast testad💕💕
Design by si Xs
Mönstrad bikini
300 SEK
Luc1ano
Burberry bälte med klassiskt rutigt mönster - Säljer ett Burberry bälte med det ikoniska rutiga mönstret i beige, svart och rött. Bältet har ett stort metallspänne med Burberrys B-logga i silver. Kommer med originalpåse, box och kvitto.
Burberry NO SIZE
Burberry bälte med klassiskt rutigt mönster
529 SEK
Beatrice Bilgic
Sonny Angel Animal Series & Rainy Day Series - Samlarfigurer från Sonny Angel! Här finns både Animal Series och Rainy Day Series, perfekta för dig som gillar söta och unika minifigurer. Varje figur kommer i en överraskningsbox och är populära bland unga samlare. Robbie (den blå kaninen) kostar 220 då det är en mystery. Resten 180kr styck. Allihopa 1400kr
Sonny Angel NO SIZE
Sonny Angel Animal Series & Rainy Day Series
180 SEK
Linnea Qvist
Svart och vit spetsbikini med knyt - Snygg bikini från design by si med svart och vit spetsdetalj. Klassisk trekantsmodell med knyt både i rygg och vid höfter. Perfekt för sommardagar på stranden. Topp och trosa i matchande design. (Helt oanvänd säljer då den var för liten och försent att skicka tillbaka)
s
Svart och vit spetsbikini med knyt
230 SEK
DD express
Bälte från väl känt märke - Bälte från väl känt märke
110 cm
Bälte från väl känt märke
300 SEK
Bella Anckarman
Flerfärgad bikini med missonimönster - Säljer en snygg bikini med färgglatt missoni i gult, rosa  och brunt. Överdelen har bandeau-modell och underdelen sitter fint ibak🧡🧡 Köpt i spanien och passade inte mig så aldrig använd
s
Flerfärgad bikini med missonimönster
400 SEK
Alva almén
Mörkblå bikini med vita detaljer - Skit Snygg mörkblå bikini med vita detaljer. Den är aldrig använd.💕
shein S
Mörkblå bikini med vita detaljer
100 SEK
HUMANA Second Hand
Nitbälte med stort metallspänne - Ett brunt bälte i skinn med stora nitar längs hela bandet och ett robust fyrkantigt metallspänne i mässingfärg.   Mått: 118 cm  /  Spara skärmtid, besök våra butiker i Sthlm, Malmö & Gbg. New arrivals daily + studentrabatt i alla våra butiker! Hitta till din närmsta butik på humansecondhand.se.   HUMANA Second Hand erbjuder 14 dagars retur, även via plick. Returer skickas med PostNord. Vid retur kontakta support@plick.se.
NO SIZE
Nitbälte med stort metallspänne
199 SEK
Om oss

Plick är sedan 2013 en av Sveriges största nischmarknadsplatser för kläder, skor och accessoarer. Köp, sälj & upptäck second-hand - bra för både miljön och din plånbok.

Hantera cookies
Cookie policy
Kontakt
Plick AB
Kungsgatan 28
753 21 Uppsala
support@plick.se
Karriär Jobb via plick
Press press@plick.se
iOS app on App Store Android app on Google Play