Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå bikini  - Helt ny bikini, inte ens prövad
Blå bikini - Sparsamt använd bikini från Cubus i strl S. Säljer då överdelen är för liten.
Blå bikini - Väldigt fin blå bikini i storlek XS, endast provad.
Blå mönstrad bikini - Snygg blå bikini med ormmönster. Överdelen har smala axelband och underdelen är högmidjad för en trendig look. Perfekt för en dag på stranden eller vid poolen.
Blå blommig bikini - Supersöt blommig bikini från Nelly, storlek S. Använd fåtal gånger💞 säljer då den är för stor för mig
Bikini blå vit  - Bikini set i stl S som är i väldigt bra skicks säljs för 120 kr.
jenniferolofsson
jenniferolofsson
Blå bikini
Blå bikini - 89 Blå bikini - 90

Blå bikini

Storlek: S
Kategori: Övrigt

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Endast provad med trosor under, trosskyddet sitter även kvar.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Pyjamas från Nelly!! - Säljer endast tröjan, i strl XS, inte jag på bilden!
Svart skärp från Salvatore Ferragamo - Snyggt svart bälte från Salvatore Ferragamo i slätt skinn med ikoniskt guldspänne. Bältet har en stilren och klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill ha något som sticker ut.
Svart H belte skärp med guldspänne - Säljer ett svart H belte bälte i skinn med ikoniskt H-spänne i guld. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill sticka ut med ett statement piece.
Eilish Billie Eilish 16oz Water Bottle - Snygg 16oz glasvattenflaska från Billie Eilish, skyddad av en svart food-grade silikonsleeve. Flaskan är i gott. Perfekt för fans och samlare, levereras i originalförpackning. Aldrig använd🫰🏻
Louis Vuitton rutigt bälte - Snyggt svart bälte från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och stor LV-logga i silver på spännet. Bältet är gjort i skinn och har en stilren design som sticker ut. Insidan är brun och bältet har flera hål för justering.
Louis Vuitton svart skärp monogram - Snyggt svart bälte från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster och silverfärgat LV-spänne. Bältet är gjort i skinn och har en stilren, smal design med beige insida. Perfekt för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Gucci bälte  - Säljer ett Gucci GG Supreme bälte i beige med klassiskt monogrammönster och stor silverfärgad GG-spänne. Bältet är gjort i skinn och har en snygg, stilren look som lyfter vilken outfit som helst.
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt