Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sjukt bälte - Riktigt sjukt bälte med hål o grejer🔥🔥 säljer då jag inte använder så det ofta👍 hittade second hand i bra skick😁😁 kom dm för frågor eller liknande😁
Snyggt vans bälte - Säljer nu mitt snygga vana bälte då jag inte använder det. Skick 9,5/10 för det är en pytteliten repa på metallen. Hör av er vid fundering!
Snyggt mobilskal - Sååå snyggt mobilskal som jag tror passar en iPhone 6💕 tyvärr trasigt på ena sidan men så snyggt verkligen
Sjukt stor - Bästa som finns, oanvänd
Nyckelring - Automat vapen / gevär  (grymt snygg) - En nyckelring iform av ett automat vapen. Längd på själva vapnet ca 12x2cm.
bälte - Två bälten, ett från H&M och ett från Weekday! Ett för 100kr och båda för 150kr
Snyggt rosa bälte - Bälte i mycket gott skick. 78 cm
Sol 💗
Sol 💗
Sjukt snyggt bälte!!
Sjukt snyggt bälte!! - 89 Sjukt snyggt bälte!! - 90

Sjukt snyggt bälte!!

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Färg: Silver

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte coolt drainer/Y2K bälte, säljer då det inte längre är min stil! 🫶

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Intimissmi BH 75B - Säljer denna sjukt snygga intimissmi bh, hör av vid egna bilder innan köp‼️kan tänka mig att sänka priset vid snabb affär💕💕
Svart skärp från Ralph Lauren - Stilrent svart bälte från Ralph Lauren i skinn med en bred, slät form och ett stort RL-spänne i guld. Bältet har klassisk design och justerbara hål för perfekt passform. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Rutig Burberry bälte med B-spänne - Snyggt bälte från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, brunt och rött. Bältet har ett stort svart B-spänne framtill som ger en cool statement-look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Rutig Burberry bälte med guldspänne - Snyggt bälte från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, brunt och rött. Bältet har ett stort, guldigt spänne med Burberrys ikoniska B-logga. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Brunt skärp från Ralph Lauren - Snyggt brunt bälte från Ralph Lauren med RL-logga i guld på spännet. Bältet är gjort i slätt skinn och har stilrena sömmar längs kanterna. Perfekt för att lyfta din outfit med en exklusiv touch och den klassiska RL-detaljen framtill.
Svart H bälte silver logga - Svart H bälte med silver logga
Herpés bälte - 10/10 skick