Alla kategorier > Övrigt
Svart bälte från Philipp Plein
Svart bälte från Philipp Plein - 0 Svart bälte från Philipp Plein - 1

Svart bälte från Philipp Plein

Storlek: 90 cm
Kategori: Övrigt
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

1799 SEK

Frakt från 8,50 SEK
Beskrivning

Säljer ett stilrent svart bälte från Philipp Plein med en fet sexkantig metallspänne och PP-logga. Bältet är gjort i äkta skinn med en grov textur som ger en lyxig vibe. Perfekt för att lyfta din outfit med en exklusiv touch.

Sebastian
Sebastian
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Svart Louis Vuitton  mössa - Snygg mörkgrå mössa från Louis Vuitton med diskret rutigt mönster och LV-logga framtill. Mössan är stickad och har en bred uppvikt kant för extra stilpoäng. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med ikonisk design.
Intimissimi bh - Säljer denna jättefina pushup bh ifrån Intimissimi i storlek 75b. Använd ca 5 gånger och säljer pga att den är för liten❣️❣️
H bälte vit - Helt nytt h bälte vitt med silver logga. Skriv om ni har frågor:)
Pantagonia Väst - Fet beige väst från pantagonia. Västen är i strl xs och i riktigt bra skick.! Västen är i ett skönt ull material och perfekt för lagar på lager outfits! Väldigt bekväm! Skriv vid minsta fundering eller önskemål av fler bilder!💯
Vit bälte  - Nytt skick
Mössa och halsduk från Louis Vuitton - Har många!
Beige spetsmönstrad bh från Intimissimi  - Priset går att diskuteras!!! Säljer en gammelrosa bh från Intimissimi med vacker spets och blommigt mönster över kuporna och axelbanden. Bh:n har lätt vaddering och ger snygg form. Perfekt för dig som gillar romantiska detaljer och mjuka material.
Blå Louis Vuitton mössa  - Snygg blå mössa från Louis Vuitton med diskret rutigt mönster och uppvikt kant med LV-logga framtill. Stickad i mjukt material som känns lyxigt och bekvämt. Perfekt accessoar för att lyfta din look med designer-vibe.