elinjohansson

Svart kimono från H&M

Storlek: dam xs
Kategori: Övrigt
Märke: H&M
Skick: Mycket bra skick

80 SEK

Beskrivning

Elegant svart kimono från H&M i glansigt material. Den har trekvartsärmar och ett knytband i midjan för en smickrande passform. Perfekt för en stilren look.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Mörk blå läder skärp - Helt nytt skärp för endast 349 kr, de finns storlek 100 och 105 cm  Handgjorda med mjukt högkvalitets läder med brodering i mörk blå och ljus blå färg. Gör så att din outfit sticker ut mer med Nordfors bälten!
Hermés bälte  - Svart bälte från Hermès i äkta skinn med klassiskt stort H-spänne i silverfärgad metall. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, tidlös design. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Louis Vuitton svart armband  - Säljer ett svart Louis Vuitton armband med klassiskt monogrammönster och silverfärgat LV-spänne. Armbandet har en stilren design med gråa LV-loggor. Kommer med originalbox, dustbag och påse.
Säljer en Lv bälten svart bält och de är jätte fin - Inga skador och är en normal bälten
mönstrad bikini  - bikini från liten butik i Spanien, finns inga lappar men på prislappen stog det XS/S, men prislapp är tyvärr borta. Inköpt för 35€, alltså cirka 400 svenska kronor. Säljer då den är för stor för mig💕helt oanvänd
DIF klibbor - Klistermärken. DIF klibbor.