Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart skärp med silverfärgat spänne - Stilrent svart bälte från teurn studios i 100% skinn med ett smalt, elegant silverfärgat spänne. Passar till både jeans och kostymbyxor. Helt nytt med prislapp kvar. Ny pris 3500kr på NK. Vet inte vad det är för mått/storlek.
Svart skärp med silverfärgat spänne - Snyggt svart skärp med ett stilrent silverfärgat spänne. Perfekt för att ge en klassisk touch till din outfit. Skärpet har flera hål för justerbar passform. Och även 1 egengjort hål som du ser på sista bilden, men inget som syns när du har på dig den🥰
Svart skärp med silverfärgat H-spänne - Snyggt svart skärp med ett stort silverfärgat H-spänne. Skärpet har vita sömmar som ger en stilren kontrast. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Svart skärp med silverfärgat spänne - Säljer ett svart bälte från Salvatore Ferragamo med ett stilrent, blänkande silverfärgat Gancini-spänne. Bältet är gjort i äkta skinn och har en klassisk, slät design som passar till jeans eller kostymbyxor. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Svart skärp med silverfärgat spänne - Snyggt svart skärp i skinn med ett silverfärgat spänne. Pris kan diskuteras 💞
Svart skärp i skinn med silverfärgat spänne - Klassiskt svart bälte i skinn med ett stilrent, fyrkantigt silverfärgat spänne. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en enkel och tidlös look. Bältet har en slät yta och passar till de flesta byxor.
Svart skärp i skinn med silverfärgat spänne - Svart skärp med silverspänne. Använd ett fåtal gånger!
Brunt skärp med silverfärgat spänne  - Snyggt brunt skärp med ett stilrent silverfärgat spänne. Perfekt för att ge en klassisk touch till din outfit.
K
K
Svart skärp med silverfärgat spänne
Svart skärp med silverfärgat spänne - 89

Svart skärp med silverfärgat spänne

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Färg: Svart
Skick: Acceptabelt skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett stilrent svart skärp från Tommy Hilfiger i skinn med ett klassiskt silverfärgat spänne. Perfekt för både vardag och fest! Skärpet har en diskret logga på sidan och är i mycket bra skick. Passar till alla tillfällen och ger en snygg touch till din outfit.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
INTIMISSMI GIOIA PRETTY FLOWERS SUPER - Push up-bh - pink - BH från intmissmi. GIOIA PRETTY FLOWERS SUPER - Push up-bh - pink
grisch strumpor - säljer mina riktigt feta john pork strumpor. jag har goonat lite i vänstra strumpan men förutom det så finns det inga defekter
Spets body från h&m - Säljer den populära spetsbodyn från hm!!💞 säljer för den kom inte till användning!
Burberry rutigt skärp med BB-spänne - Säljer ett Burberry bälte i klassiskt beige och rött rutigt mönster med silverfärgat BB-logga som spänne. Bältet är gjort i skinn och har den ikoniska Burberry-rutan med röda och svarta detaljer. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Svart H-bälte - Säljer ett svart bälte på 130 cm. Det är ganska slitet men det syns inte så tydligt.
Korthållare grå - Bra kvalité, oöpppnad, pris kan diskuteras
Lv bälte  - Säljer ett Louis Vuitton bälte i svart och grått med klassiskt rutigt mönster och stor LV-logga i silver på spännet. Bältet är gjort i skinn och har snygga detaljer med präglad text på insidan. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med ikonisk design.
Moncler mössa med ränder - Snygg svart mössa från Moncler med breda randiga detaljer i rött, vitt och marinblått. Framtill sitter Monclers klassiska broderade logotyp. Mössan är stickad och har en mjuk, skön känsla som passar perfekt när det är kallt ute.