Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?

Iphone X
1500 SEK
Hej, säljer min iphone x då jag köpt en ny. Den är använd så den har repor osv men den fungerar hur bra som helst. Den har ingen spricka i skärmglaset, dock är skärmen som man kan se på bild 3 skadad så på skärmen syns den där lilla svarta fläcken. Men inget som är störande. Man kan även få med ett helt oanvändt skal med svart marmor från Ideal of Sweden som kostade 399 kr. Köparen står för frakt & swishar på swish innan jag postar. 🥰
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.