Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lyko hårverktyg - Säljer en hårtång som gör håret vågigt, fick i julklapp och har inte använts så mycket.
Lyko plattång - Lyko mini plattång köpt för 400 kr, jättebra men kommer inte till användning endast använd typ 2 gånger
Lyko hårfön - Säljer hårfön från Lyko då jag lyckats få dubbletter! Den är helt oanvänd. Frakt tillkommer. Nypris 595:-🙌
50kr rabatt hos Lyko - Koden säljes för 25kr
Färgglada strumpor från Famous - Säljer sju par strumpor från Famous i olika färger och mönster. Strumporna har små loggor över hela, ett par är randiga i rött och vitt, två par har färgglada pixelmönster och resten är enfärgade med loggor.
Famous camo keps limited  - Limited ed
Tanning drops från lyko  - Tanning drops Lyko
By Lyko necessär SVART - Oanvänd, helt ny och fräsch.
The famous Goodie bag from Lyko
The famous Goodie bag from Lyko - 89 The famous Goodie bag from Lyko - 90 The famous Goodie bag from Lyko - 91

The famous Goodie bag from Lyko

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Märke: Lyko
Färg: Vit

1999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den omtalade goodiebagen folk stod i km långa köer för att få när Lyko hade butiksöppning på drottning gatan i Stockholm. Allt är helt nytt. Till ett värde av 6999kr

Eric Hagberg
Eric Hagberg
(18)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Blå Louis Vuitton mössa  - Snygg blå mössa från Louis Vuitton med diskret rutigt mönster och uppvikt kant med LV-logga framtill. Stickad i mjukt material som känns lyxigt och bekvämt. Perfekt accessoar för att lyfta din look med designer-vibe.
Grå rutig Louis Vuitton mössa och halsduk  - Snygg grå mössa och halsduk från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och LV-logga framtill.
Svart Moncler mössa med logga - Svart mössa från Moncler med klassisk uppvikt kant och broderad Moncler-logga framtill. Mössan är stickad i mjukt material och har en liten vit etikett med Moncler-tryck på sidan. Perfekt för kalla dagar och snygg till streetwear.
Grå Louis Vuitton mössa - Snygg grå mössa från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och LV-logga framtill. Mössan är stickad och har en bred uppvikt kant för extra stilpoäng. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken och vill hålla dig varm med stil.
Burberry mönstrad mössa i grått och vitt - Snygg mössa från Burberry med grått och vitt mönster och stor logotyp framtill. Mössan har ett grafiskt mönster med B-bokstäver och är stickad i mjukt material. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och trendig accessoar.
Grå rutig Louis Vuitton mössa - Snygg grå mössa från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och broderad LV-logga framtill. Mössan är stickad och har en uppvikt kant för extra stilpoäng. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken och vill hålla dig varm med stil.
H bälte vit - Helt nytt h bälte vitt med silver logga. Skriv om ni har frågor:)