Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå triangel bikini från Calzedonia - Supersnygg ljusblå trekantsbikini från Calzedonia, modell Cobey. Klassisk modell med knyt i nacken och ryggen. Mjuk och stretchig syntet för perfekt passform. Perfekt för stranden eller poolen!
Blå och svart bikini från Triangel - Säljer en snygg bikini från Triangel i blått och svart med vita dekorativa sömmar. Jätte fin och perfekt inför sommaren. Väldigt populär och svår att få tag på! Överdel storlek Large, nederdel storlek Large.
Svart triangel bikini - Jättefin svart bikini från H&M. Nyskick. Storlek 38 men liten i storlek, passar 34-36 beroende på hur man vill att den ska sitta.
Mörkblå triangel bikini - Läs bio! Mörkblå triangel bikini med snörning. Testad 1 gång men var fel storlek. Uttagbar vaddering i kuporna 80% polyamid och 20% Elastan.  Märke: Inte säker men tror TEMU.  Storlek underdel: M storlek överdel: M
Ljus grön triangel bikini överdel  - Jätte fin bikini spm aldrig är använd!🥰
Triangel bikini - Triangel Bikinin är från NA-KD. Över- och underdel ingår, bikinin är oanvänd och har en mycket fin orange färg. Överdelen är utan vaddning, jätte fin passform men lite liten för mig. Frakten ingår✨
Färgglad triangel bikini från Protest med blommigt och randigt mönster - Säljer en snygg triangel bikini från Protest med blommigt mönster på ena sidan och rödvita ränder på andra. Överdelen har knyt i nacken och ryggen, och underdelen har knyt i sidorna. Färgerna är vit, röd, gul och inslag av svart och grön. Bikinin är helt oanvänd och har trosskydd och prislappar kvar! Pris kan diskuteras.
Signe💋
Signe💋
Triangel bikini
Triangel bikini  - 0 Triangel bikini  - 1 Triangel bikini  - 2

Triangel bikini

Storlek: S
Kategori: Övrigt
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg triangel bikini i storlek S.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Burberry halsduk  - Snygg burberry halsduk. Mycket fint skick. Har begränsat antal så först till kvarn
Pyjamas från Nelly!! - Säljer endast tröjan, i strl XS, inte jag på bilden!
Svart skärp från Salvatore Ferragamo - Snyggt svart bälte från Salvatore Ferragamo i slätt skinn med ikoniskt guldspänne. Bältet har en stilren och klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill ha något som sticker ut.
Svart H belte skärp med guldspänne - Säljer ett svart H belte bälte i skinn med ikoniskt H-spänne i guld. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill sticka ut med ett statement piece.
Louis Vuitton svart skärp monogram - Snyggt svart bälte från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster och silverfärgat LV-spänne. Bältet är gjort i skinn och har en stilren, smal design med beige insida. Perfekt för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Flätat Bälte - SVART, GRÅ - Montore’s flätade bälte som även är känt som ”grisch bältet” är ett stilrent elastikt bälte. Tack vare att det är elastiskt så finns inga färdiga hål som i ett traditionellt bälte och det gör att det passar alla. Bältet är ca 105cm långt. Vid fler frågor eller funderingar så är du varmt välkommen att höra av dig!
Bälte blå - 110cm, bra kvalité, oöppnad, pris kan diskuteras
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt