Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ella m bh-ar  - Toppenskick säljer då de inte används❤️ köpte för 900kr tsm men säljer alla tre för 250kr, två för 180kr eller en för 100kr
Ella M BH - Bh från Ella M. Aldrig använd, endast provad på.
Ella M bh - Jättefin vit bh från Ella M. I princip oanvänd. Storlek 34D/75D
Svart paljettprydd bh från Ella M - Snygg axelbandslös bh från Ella M med glittrande paljetter och en söt rosett framtill.
Gul spets-bh från Ella M - En elegant gul/guldig spets-bh från Ella M med justerbara axelband och hakknäppning bak. Bh:n har en vacker spetsdesign och är tillverkad i ett mjukt och bekvämt material.🥳🌟Knappt använd!
Svart spets-bh från Ella M, 75D - Säljer en svart bh från Ella M i storlek 75D. Bh:n har vacker spets med blommigt mönster och tunna axelband. Den sälj pga att den är för liten och därav endast testad. Hör av er vid frågor💕
Söker Ella m lila bh - Söker Ella m ovadderad bh med spets i modellen Senna som är lila i storlek 75B.  Såldes på Lindex.  Kontakta gärna om ni har en ni är redo att sälja! :)
fannyforss

Bh från Ella M

Storlek: 80B
Kategori: Övrigt

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny bh från Ella M i storleken 80b. Väldigt bra skick eftersom den är aldrig använd! Nypris runt 399kr frakt tillkommer!

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Mörk blå läder skärp - Helt nytt skärp för endast 349 kr, de finns storlek 100 och 105 cm  Handgjorda med mjukt högkvalitets läder med brodering i mörk blå och ljus blå färg. Gör så att din outfit sticker ut mer med Nordfors bälten!
Säljer en Lv bälten svart bält och de är jätte fin - Inga skador och är en normal bälten
Rutig grå halsduk från Barbour - Snygg rutig halsduk från Barbour i olika nyanser av grått och beige med inslag av brunt. Gjord i 100% ull och har klassiska fransar i kanterna. Perfekt accessoar för att höja din stil under kyliga dagar.
Säljer en louvin vultionön  - Inga skador de är en normal bält som heter luvin vution
Louis Vuitton svart armband  - Säljer ett svart Louis Vuitton armband med klassiskt monogrammönster och silverfärgat LV-spänne. Armbandet har en stilren design med gråa LV-loggor. Kommer med originalbox, dustbag och påse.
 Burberry bälte -  Burberry bälte storlek 110 cm
Burberry  bälte  - Snyggt bälte från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, rött och svart. Bältet har ett stort guldigt spänne med Burberrys ikoniska B-logga. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Hermés bälte  - Svart bälte från Hermès i äkta skinn med klassiskt stort H-spänne i silverfärgad metall. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, tidlös design. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.