Alla kategorier > Skjortor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gant skjorta  - Hej. Säljer nu min stilrena gant skjorta som passar perfekt nu till sommaren då den inte bara är till för fina middagar utan passar perfekt till sköna jeans. Hör av er för frågor.
Gant Skjorta - Gant Skjorta i storlek M Inga synliga defekter  Kan mötas upp i Stockholm
Gant skjorta - En stilren skjorta från Gant i storlek xs-s
Gant skjorta - Snygg gant skjorta som passar till sommaren i en fin blå/grå färg. Inte använd mer än 5/6 gånger så i väldigt bra skick! Hör av er om ni är intresserade
Gant skjorta  - Säljer min gant skjorta i strl 152/164 men passar mig som är 170 skjortan är i 9/10 skick nästan aldrig använd. Om du är intresserad eller har frågor hör av dig
Gant skjorta - Säljer min snygga Gant skjorta. Den är de väldigt fint skick 9/10. Den är stor i storlek!
Gant skjorta - Gant skjorta | skick;9/10 | size - s | pris 500 | Modellen är ca 175 cm lång | Fraktar via PostNord eller Instabox på köparens bekostnad | Hör av dig vid minsta fråga eller fundering
Gant skjorta. - Ljusblå Gant skjorta. Aldrig använd. Priset är ej hugget I sten. Storleken är 170 men den passar S och Xs
Gant skjorta
Gant skjorta - 89 Gant skjorta - 90 Gant skjorta - 91

Gant skjorta

Storlek: 170
Kategori: Skjortor
Märke: Gant
Färg: Blå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fräsch och stilren skjorta från gant även mycket bra skick, storleken är 170cm men jag är 178 och bär den utan problem

Hugo Strindlund
Hugo Strindlund
(7)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Rutig Skjorta från Ralph Lauren - Jättesnygg rutig skjorta från Ralph Lauren i marin blå, blå, vit och röd. I jättebra skick. Om vidare frågor är de bara att fråga!☺️
Ralph Lauren Skjorta - Riktigt stilig Ralph Lauren skjorta i dunder skick och randig med vit/ljusblå färg. Skjortan är i storlek S och den mest eftertraktade modellen Slim Fit. Vid frågor eller funderingar tveka inte på att höra av er! 😊
Svart skjorta från Ralph Lauren - Snygg svart skjorta från Ralph Lauren med klassisk krage och knappar framtill. Den har en röd broderad logotyp på bröstet och är långärmad. Perfekt för en stilren look, nypris 1400, pris är inte hugget i sten vid snabb affär! Köpt på ROOM 1006 butik. Strl S. Inga defekter! Mer lik en M i storleken pga längd
Blårutig skjorta från Ralph Lauren - Snygg blårutig skjorta från Ralph Lauren i slim fit. Skjortan har klassisk krage, vita knappar och den ikoniska röda loggan broderad på bröstet. Tillverkad i 100% bomull för en skön känsla. Perfekt till jeans eller chinos.
Burberry Vit skjorta med rutiga detaljer Burberry - Klassisk vit skjorta från Burberry med ikoniska beige, röda och svarta rutiga detaljer på insidan av manschetterna. Skjortan har knappar framtill, lång ärm och en stilren krage. Perfekt för dig som gillar tidlös design med en twist.
Vit blus med puffärm och broderad krage - Supersöt vit blus med korta puffärmar och stor krage dekorerad med röda broderade blommor och vågig kant. Blusen har knappar framtill och är gjord i ett lätt bomullstyg. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill sticka ut lite extra.
Mörkblå Burberry skjorta med rutig detalj - Snygg mörkblå skjorta från Burberry med klassiska vita knappar och ikoniskt rutigt mönster på insidan av kragen och manschetterna. Skjortan har lång ärm och en liten broderad logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg.
Ljusblå skjorta från Polo Ralph Lauren - Säljer en ljusblå skjorta från Polo Ralph Lauren i slim fit. Skjortan har klassisk button-down krage, broderad logga på bröstet och vita knappar. Tillverkad i bomull och har långa ärmar. Perfekt för en clean och stilren look.