Alla kategorier > Skjortor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart Overshirt C.P. Company - Snygg svart Overshirt från C.P. Company med klassisk krage, två bröstfickor med lock och knappar hela vägen framtill. Ikonisk Stone Island-logga på vänster ärm. Skjortan har en rak passform och är tillverkad i bomull. Linsen och skjortan är som ny, bara använd under speciella tillfällen. Stryks vid beställning 🤩. Nypris på dessa varierar mellan 2500 till 4000 kr.
C.p Company Overshirt - Säljer nu min feta CP company Overshirt i strlk L. Den är i väldigt fint skick. tveka inte på höra av dig om du har några frågor eller tankar me pris
Vit overshirt från C.P. Company - Vit overshirt från C.P. Company med svarta knappar, två stora bröstfickor och den ikoniska linsen på vänster ärm. Skjortan har klassisk krage och detaljer i en något ljusare beige ton på axlar och fickor. Perfekt för dig som gillar streetwear med stil.
C.P. Company overshirt/skjorta - Svart overshirt från C.P. Company med klassisk krage, dragkedja framtill och en ikonisk linsdetalj på ärmen. Jackan har en bröstficka och är tillverkad i slitstark polyester. Perfekt för dig som gillar ett diskret plagg som drickat blickar och komplimanger. Funkar som tunnare höst overshirt eller till en sommaroutfit som skjorta! Storleken är M men sitter som S
Svart overshirt från C.P. Company - Jätte snygg jacka från Cp company som är i ett bra skick. Jackan har inga större fläckar eller annat, men har några enstaka repor på badgen (se bild 4) Jackan är storlek L, MEN har passform som M (även därför jag säljer) Fråga!
Olivgrön overshirt från C.P. Company - Säljer en olivgrön overshirt från C.P. Company med klassisk krage, dragkedja och knappar framtill. Skjortan har lång ärm, ficka på ärmen med den ikoniska C.P. Company-linsen och är tillverkad i bomull. Perfekt lager-på-lager-plagg med snygg streetkänsla.
Vit overshirt från C.P. Company. - Säljer en stilren vit overshirt från C.P. Storlek 10 år men passar 140-160. Den sitter stort jag på bilden är 158 och kan ha den. Kvitto ingår. Köpt på nk rea för 1500 men nypris är 2500. Ser en liten fläck på bilden nu i efter hand men den borde gå att få bort i tvätt. Är inte helt säker men inget större att tänka på
Ljusblå overshirt från C.P. Company - Snygg ljusblå overshirt från C.P. Company med klassisk krage och långa ärmar. Tillverkad i multifilament återvunnen nylon med meshfoder, vilket ger en lätt och modern känsla. Fickor framtill och diskreta knappar. Perfekt för dig som gillar stilrena och funktionella plagg och den är helt oanvänd.
OVERSHIRT C.P Company
OVERSHIRT C.P Company - 89 OVERSHIRT C.P Company - 90 OVERSHIRT C.P Company - 91 OVERSHIRT C.P Company - 92

OVERSHIRT C.P Company

Storlek: L
Kategori: Skjortor
Märke: C.P. Company
Färg: Marinblå

2100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Extremt snygg overshirt från cp Company som är perfekt nu till sommaren Skick 9/10 Storlek L Nypris - 3000kr

Linus Olofsson
Linus Olofsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Mörkblå denim topp  - Säljer en mörkblå overshirt/ topp i denim med två stora fickor framtill och korta ärmar. Super fin topp som dock aldrig kommit till använd då jag redan har en liknade. Passar super bra till blåa jeans eller svarta kostymbyxor.
Ralph Lauren Skjorta - Säljer denna snygga ljusblåa skjorta från Ralph Lauren. Skjortan är i mycket bra skick utan några defekter. Storlek S. Hör av er vid funderingar, pris kan diskuteras vid snabb affär.
Randig skjorta från Polo Ralph Lauren - Klassisk blå- och vitrandig skjorta från Polo Ralph Lauren i bomull. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och den ikoniska broderade loggan på bröstet. Classic fit med stilren krage, perfekt för en clean och tidlös look.
Marinblå Overshirt från COS - Snygg marinblå overshirt från COS med långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för lager-på-lager stil. Två praktiska bröstfickor ger en cool touch. Passar både till vardags och mer uppklädda tillfällen. Inga hål eller defekter, vid frågor eller funderingar hjälper jag gärna till. Mvh Olof.
Skjorta från jack&jones - Storlek M men passar också S. Snygg skjorta med cool design på ryggen. Riktigt bra för sommaren och fester 🥳
Ralph Lauren skjorta - Superfin Ralph Lauren skjorta som sitter som en smäck. Superbra passform och perfekt för finare tillfällen. Inga skador och bara en allmänt fin skjorta. Skriv om ni undrar något 🤗
Rutig rosa skjorta från Ralph Lauren - Säljer en slim fit skjorta från Ralph Lauren i storlek M. Skjortan har ett färgglatt rutigt mönster i rosa, blått, grönt och vitt, klassisk krage och långa ärmar. Tillverkad i mjuk bomull och har knappar framtill. Perfekt för dig som gillar färg och stil.
Rutig kortärmad skjorta i blått och vitt - Säljer en kortärmad skjorta med snyggt rutigt mönster i blått och vitt. Skjortan har knappar framtill och en figurnära passform som ger en fräsch och ungdomlig vibe. Perfekt för dig som gillar klassisk stil med en modern twist.