Alla kategorier > Skjortor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart skinnskjorta med knappar - Snygg svart skinnskjorta med knappar och rynkdetaljer framtill. Skjortan har långa ärmar och en figurnära passform som ger en stilren look.
Svart skinnskjorta med knappar Zara  - Säljer en snygg svart skinnskjorta från Zara med knappar framtill. Skjortan har en tight passform och långa ärmar. Perfekt för en snygg ich  stilren look. Passar både till vardags och fest💓
Svart skinnskjorta med knappar - Säljer en svart skjorta i skinnimitation med klassisk krage och knäppning framtill. Skjortan har långa ärmar och en figurnära passform. Perfekt att ha för sig själv eller över en snygg topp!
Svart skinnskjorta från Zara - Snygg svart skjorta i skinnimitation från Zara med lång ärm och cool snörning framtill. Skjortan har klassisk krage och en figurnära passform som ger en edgy vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig look.
Svart skinnskjorta - Snygg svart skinnskjorta i mycket bra skick. Den har långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för en cool och stilren look, oavsett om det är för en utekväll eller en avslappnad dag. Skjortan har en klassisk krage och är gjord av ett mjukt skinnmaterial som ger en lyxig känsla.
Svart skinnskjorta från Zara, M - Snygg svart skjorta från Zara i storlek M, tillverkad i skinnimitation. Skjortan har lång ärm, klassisk krage och knappar framtill. Framsidan är snyggt rynkad för extra edge. Perfekt för dig som gillar en cool och trendig stil. Knapparna är lite lösa men den går att använda samt det går att laga. Lite trådar i vissa sömmar.
Skinnskjorta från Zara - Jättefin skjorta i fuskskinn från Zara. Snygg att ha som overshirt också! Storlek xs, fint skick!
Skinnskjorta  - Så snygg skinnskjorta som är så cool att ha till sommaren!
Svart skinnskjorta med knappar
Svart skinnskjorta med knappar - 0 Svart skinnskjorta med knappar - 1

Svart skinnskjorta med knappar

Storlek: XS
Kategori: Skjortor
Märke: Zara
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart skinnskjorta med knappar och långärmad design. Skjortan sitter tajtare i midjan. ❤️ säljer pga att jag får användning av den

Nellie💘
Nellie💘
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Burberry skjorta  - Säljer denna sjukt feta burberry skjorta. Storlek S och grå, skjortan är använd men fortfarande i bra skick så finns lite små tecken på användning. Självklart äkta. Hör av dig vid minsta lilla fundering!
RALPH LAUREN shjorta - Snygg mörkblå skjorta från Ralph Lauren i featherweight mesh-bomull. Sitter otroligt skönt. Storlek: XS Pris: 499kr pris kan diskuteras vid snabb affär. Skriv vid frågor och funderingar!🔥
Ralph lauren piké  - Ralph lauren pike i bra skick, är i storlek s, men passar även xs.
Ralph lauren skjorta - 9.5/10 | size M passar S
Mörkblå skjorta från Polo Ralph Lauren - Snygg mörkblå skjorta från Polo Ralph Lauren med klassisk krage och vita knappar framtill. Skjortan har lång ärm och den ikoniska röda Polo-loggan broderad på bröstet. Tillverkad i mjukt bomullstyg som känns skönt mot huden.
Rosa skjorta från Ralph Lauren M - Pris kan diskuteras. Klassisk rosa skjorta från Ralph Lauren med lång ärm, knappar framtill och broderad logga på bröstet. Skjortan är tillverkad i mjuk bomull med lite stretch för extra komfort. Perfekt för en clean och stilren look.OBS barn storlek
Marinblå skjorta från Polo Ralph Lauren - Säljer en marinblå skjorta från Polo Ralph Lauren i slim fit-modell. Skjortan har klassisk krage, knappar framtill och röd broderad logga på bröstet. Tillverkad i bomull med stretch för extra komfort. Perfekt för dig som gillar stilrena och snygga plagg.
Skjorta - Skön ralph lauren 👔. Tyvärr så sitter den lite större än förväntat. Mer som Large en medium eftersom den hängen ner över rumpan! En knap har ramlat av men även detta så är det lätt ihop sytt.  Kontakta vid intresse, Pris ej huggit i sten.