Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sì Eau de Parfum från Giorgio Armani - 30 ml💞
Giorgio Armani Sì Eau de Parfum - Giorgio Armani Sì är en elegant parfym i en stilren glasflaska med ljusrosa lock. Doften har noter av svarta vinbär, päron, ros, vanilj, mysk, patchouli, mandarin, mango, jasmin och träiga toner. Perfekt för dig som gillar fruktiga och blommiga dofter med en varm touch. Har använd den fåtal gånger.
Giorgio Armani Sì Eau de Parfum Intense - Säljer en parfym från Giorgio Armani som jag vunnit i en tävling. Helt oöppnad eftersom jag inte tycker om doften 🥰. Sì Eau de Parfum Intense har en djup och förförisk doftprofil. Flaskan är genomskinlig med svart lock och röd text, medan förpackningen är röd med guldiga detaljer.
Giorgio Armani Sì Eau de Parfum - Lyxig parfym från Giorgio Armani, Sì Eau de Parfum. Flaskan är rektangulär i glas med guldiga detaljer och svart kork. Doften är elegant och feminin med en mjukt rosa vätska. Perfekt för dig som gillar exklusiva och moderna dofter. helt ny använt bara två spray fick i present inte min typ av doft, man får med sig förpackningen också
Giorgio Armani Sì Passione Eau de Parfum Intense - Hej jag säljer en parfym från Giorgio Armani som jag vunnit i en tävling. Säljes pga att jag ej tycker om doften. Sì Passione Intense kommer i en stilren röd flaska med svart lock. Doften är intensiv och passionerad, perfekt för den som vill göra ett starkt intryck.
Giorgio Armani Sì Fiori Eau de Parfum 100 ml - **Si Fiori Parfym – Ny och Oöppnad – Säljes för 1800-2000 kr (Pris kan diskuteras)**  Jag säljer en ny, oöppnad flaska av den exklusiva Si Fiori parfymen. Denna doft är en del av den populära Si-serien och är känd för sina eleganta och blommiga noter. Parfymen har förvarats på ett svalt ställe, inplastad och i en låda för att säkerställa att kvaliteten är intakt. Flaskan är helt ny och aldrig öppnad. Skickar samma dag eller nästa❤️  Pris: 1800-2000 kr (kan diskuteras). Vi kan mötas i Stockholm
CAIA Senso Eau de Parfum - Parfymen CAIA Senso Eau de Parfum kommer i en snygg, klarröd-orange fyrkantig flaska med matchande cylinderformat lock. Flaskan har en modern och stilren design med silverdetaljer vid halsen. Perfekt för dig som gillar trendiga och färgstarka accessoarer.
Sì Eau de Parfum från Giorgio Armani - Knappt använd
Sì Eau de Parfum från Giorgio Armani
Sì Eau de Parfum från Giorgio Armani - 89

Sì Eau de Parfum från Giorgio Armani

Storlek: 100 ml
Kategori: Parfym
Färg: Orange
Skick: Mycket bra skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Elegant parfymflaska med gyllene vätska från Giorgio Armani. Sì är en sofistikerad doft med inslag av vanilj och blommiga toner. Flaskan har en stilren design med en svart kork och guldiga detaljer. Locket saknas.

Jäz
Jäz
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Parfym från One Bold Chemist - Langmuir 17.0 - LV immagination, Altman 22.0 - PDM althair, Sørensen 26.0 - Side effect. Säljer dessa eftersom dom inte faller mig i smaken
ESSNCE Noble Eclat HELT NY - Trendig parfym från ESSNCE i doften Noble Eclat. . Helt ny endast test sprejad 3 gånger. Super god doft!  Skicka prisförslag <3 🩷
Eilish parfym av Billie Eilish ~50-45 ml - Eilish parfym av Billie Eilish ~50-45 ml
Parfums de Marly Layton 125ml - Layton Eau de Parfum från Parfums de Marly Paris. Snygg och modern flaska, perfekt för dig som vill sticka ut. Volym: 125 ml. En exklusiv doftupplevelse för dig som gillar lyxiga detaljer. Använt typ 5 sprej så den är i princip ny
Sol De Janeiro 40 - Säljer min Sol De Janeiro 40! 30 mL. Jag tror att de e den minsta flaskan av Sol De Janeiro, säljer då jag fick en låda med olika Sol De Janeiros och tyckte inte om doften men har använt lite! 🥰 Se storlek bild 2
Parfums de Marly Althaïr 125ml - Althaïr från Parfums de Marly, 125 ml Eau de Parfum. Tillverkad i Frankrike. Ingredienser: Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Linalool, Tocopherol, Citral, Geraniol. Lyxig doft i snygg förpackning för dig som vill sticka ut.
Stronger with you Absolutely 100 ml - 98/100 ml kvar. Fantastiskt fin doft, men som tyvärr inte kommer till användning. Pris kan diskuteras.
One Bold Chemist julkalender - Julkalender från One Bole Chemist. Köpt för 944kr säljer nu för 799kr. Har sprutat varje liten flaka en gång. Annars är allt som nytt. Skriv vid frågor eller funderingar. Pris går att diskuteras vid snabb affär.