Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ariana Grande Thank U Next Body Mist - Säljer en body mist från Ariana Grande med doften Thank U Next. Flaskan är ljusrosa med ett trasigt hjärta som dekoration. Innehåller 236 ml och är perfekt för en lättare doftupplevelse. Perfekt för dig som älskar fräscha och ungdomliga dofter. Köpte på normal och där är det klisterlappar då så därför lim på korken. Den är helt full
Ariana Grande Thank U Next Body Mist - Fräsch och söt body mist från Ariana Grande i doften Thank U Next. Flaskan är ljusrosa med svart text och har en stilren, modern design. Har endast används några gånger ganska mycket kvar.
Thank u next by Ariana Grande  - Ariana Grande's "Thank U Next" parfym är en blommig-fruktig-gourmand doft. Den doftar väldigt fräsch och håller ganska länge. Varan har använts få gånger och är i bra skick. Priset går att diskuteras‼️
Ariana Grande Thank U Next EdP - Trendig parfym från Ariana Grande i smidig 1,5 ml provflaska 🌸
Ariana Grande Thank U Next parfym 50ml - Superfin parfym från Ariana Grande, Thank U Next, 50 ml. Parfymen är väldigt feminin och söt med toppnoter: Hallon och Päron. Mellannoter: Kokosnöt och rosor. Basnoter: Macarons och Musk. Parfymen är öppen och lite använd men majoriteten består kvar. Förpackning är kvar och intakt. Vill du ha en väldigt söt och feminin doft är denna perfekt för dig💗💗
Ariana Grande Thank U Next Parfym - Säljer en Ariana Grande Thank U Next parfym med en unik design. Flaskan är rund och rosa med en matchande rosa kork. Den kommer i ett hjärtformat rosa fodral som ger en cool och modern look. Perfekt för fans av Ariana Grande och de som älskar en söt och fruktig doft.
Ariana Grande Thank U Next Parfym - Säljer en parfym från Ariana Grande, Thank U Next. Flaskan är formad som ett trasigt hjärta i ljusrosa och rymmer 50 ml. Doften har toppnoter av hallon och päron, mellannoter av kokos och rosa ros, samt basnoter av makroner och mysk. Perfekt för dig som älskar söta och fruktiga dofter! 💖 Jämförs pris: 650kr
Parfym Thank u Next Ariana Grande - Säljer en parfym från Ariana Grande i en unik ljusrosa hjärtformad flaska med ett sprucket mönster. Flaskan har en transparent insida och ett fyrkantigt rosa lock. Perfekt för dig som gillar snygg design och samlarparfymer.
Thank U Next Body Mist av Ariana Grande
Thank U Next Body Mist av Ariana Grande - 0 Thank U Next Body Mist av Ariana Grande - 1 Thank U Next Body Mist av Ariana Grande - 2

Thank U Next Body Mist av Ariana Grande

Storlek: 236ml
Kategori: Parfym
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

6 EUR

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en rosa body mist från Ariana Grande med namnet 'Thank U Next'. Flaskan har en stilren design med ett hjärta på toppen och text i svart. Perfekt för en lätt och fräsch doftupplevelse.

Siiri Kupiainen
Siiri Kupiainen
(8)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Set med 7 parfymprover - Sju olika doftprover från Essence - Elle La Nuit, Black Velvet, Pink Haze, Summer Breeze, Keep It Fruity, Oh Darling och Drunk Apple Pie. Perfekt för dig som vill testa nya dofter och hitta din favorit.
ESSNCE Jardin De Flora parfym - Säljer denna parfym från essnce.
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum, 100 ml. En lyxig parfym med modern känsla, perfekt för dig som vill sticka ut och visa din personlighet. Snygg förpackning och stor flaska för långvarig användning.
Stilren parfym i klackform - Good girl blush elixir, Eau de parfum elixir 30 ml
Tom Ford Parfym - Hejsan! Säljer min Tom Ford Noir Eau De Parfum 100ml som jag spontant köpte på en flygplats påväg hem från en resa för ca en vecka sen. Säljer den då jag redan äger en hel del parfymer och känner att det helt enkelt får räcka nu! Köpt för 1700kr.
YSL EDP 60ml - Riktigt nice parfym, YSL EdP. Cirka 50-55% kvar i flaskan. Nypris: 930 kr
Casamorati Lira EdP  - Casamorati Lira EdP kommer i en lyxig förpackning med unik design. Flaskan rymmer 30ml återstående mängd kvar bild2. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv parfym från ett välkänt märke. Kolla bild 3 för beskrivning av doft. Nypris 1265kr.
ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum - ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum, 50 ml. Endast testsprayat en gång