Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Clean Parfym Watermelon
Clean Parfym Watermelon - 0 Clean Parfym Watermelon - 1

Clean Parfym Watermelon

Storlek: 30 ml
Kategori: Parfym
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Frakt från 29 SEK
Beskrivning

Väldigt söt och fräsch, lite fruktig. Luktar som en vattenmelonsallad. Luktar väldigt gott ! 🍉

Livia
Livia
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Stronger with you Absolutely 100 ml - 98/100 ml kvar. Fantastiskt fin doft, men som tyvärr inte kommer till användning. Pris kan diskuteras.
Dolce & Gabbana The One EdP - Eau de Parfum för män med noter av tarocco orange, clary sage och sandelträ. Volym: 100 ml. Tillverkad i Italien. Snygg flaska och exklusiv känsla – perfekt för dig som vill sticka ut.
Essnce parfym  - Parfymen aurora vanille från essnce, testad 1 gång
Essnce Strawberry Eclair EdP 50 ml - ESSNCE Strawberry Eclair, 50 ml. Knappt använd, vilket syns på bild.
Cloudscape Eau de Parfum 15ml - Cloudscape från Rituals är en smidig parfym i 15 ml flaska, perfekt att ta med i väskan. Snygg design som sticker ut och passar dig som vill ha något unikt på hyllan. Den är limited edition så finns inte att köpa längre. Endast testad en gång.
Valentino Uomo Intense 50ml EdP - Säljer nu min Valentino UOMO intense parfym. Parfymen luktar mörkt och är perfekt nu till vintern. Se bild 2 för mängd, uppskattningsvis 30/50ml kvar. Batchcode som även syns på sista bilden: 38X003X.
Sol De Janeiro 40 - Säljer min Sol De Janeiro 40! 30 mL. Jag tror att de e den minsta flaskan av Sol De Janeiro, säljer då jag fick en låda med olika Sol De Janeiros och tyckte inte om doften men har använt lite! 🥰 Se storlek bild 2
Parfums de Marly Layton 125ml - Layton Eau de Parfum från Parfums de Marly Paris. Snygg och modern flaska, perfekt för dig som vill sticka ut. Volym: 125 ml. En exklusiv doftupplevelse för dig som gillar lyxiga detaljer. Använt typ 5 sprej så den är i princip ny