Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bdk Gris Charnel  - Sample finns i 3, 5 och 10ml. Bdk gris charnel edp 79kr/145kr/269kr
Bdk gris Chanel  - Sample 3 och 5 milliliter 79kr/119kr. Pris förhandlingsbart om du köper fler.
BDK Citrus Riviera EdP 100ml helt ny - Fräsch Eau de Parfum med noter av citron, mandarin, neroli, fikon, patchouli, vetiver, tonkaböna och vita mysk. Volym: 100 ml. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och energisk doft. Helt ny boxen är skadad vid hörnet
Lyx parfym från BDK perfume  - ”BDK rouge smoking” Lyx parfym med en unik cherry och cola doft, 10 ML flaska. om du vill köpa får du möjligheten att testa lukta på den innan du köper. Fick den som present. Finns mer än halva flaskan kvar.
3 ml sample/doftprov av BDK Pas Ce Soir Extrait  - Ett sample på 3 ml av BDK Pas Ce Soir Extrait. Det är en frisk året runt parfym med noter som päron, ingefära, vita blommor och en vanilj i basen som gör den utmärkt för både sommar och vinter. Våra samples är helt nya och gjorda av glas. Det är fritt fram att skriva till oss om ni har frågor!
2 ml sample/doftprov av BDK Pas Ce Soir Extrait  - Ett sample på 2 ml av BDK Pas Ce Soir Extrait. Det är en frisk året runt parfym med noter som päron, ingefära, vita blommor och en vanilj i basen som gör den utmärkt för både sommar och vinter. Våra samples är helt nya och gjorda av glas. Det är fritt fram att skriva till oss om ni har frågor!
1ml sample/doftprov av BDK Pas Ce Soir Extrait Parfum - Ett sample på 1ml av BDK Pas Ce Soir Extrait. Det är en frisk året runt parfym med noter som päron, ingefära, vita blommor och en vanilj i basen som gör den utmärkt för både sommar och vinter. Våra samples är helt nya och gjorda av glas. Det är fritt fram att skriva till oss om ni har frågor!
Pas Ce Soir Parfym från BDK Parfums - Exotisk parfym som är unisex in my opinion. Pris går o diskutera
Bdk
Bdk  - 0

Bdk

Storlek: 5 ml
Kategori: Parfym
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

145 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

5 ml

Gäddan
Gäddan
(48)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Sol de Janeiro Cheirosa 68 - Säljer då den inte kommer till användning. Fick i present denna sommaren och har använt lite av den som det syns på bilden💞 nypris är 300kr💞
Valentino Eau de Parfum 30ml - Säljer en lyxig parfym från Valentino, Eau de Parfum 30ml. Endast använd några få gånger då jag inte tyckte den passade på mig
Sol de Janeiro Cheirosa trio - Helt oanvänd nya parfymer från sol de Janeiro! Hör gärna av dig om du undrar något och köp gärna med Instabox då jag skickar snabbast där ❤️
Parfums de Marly Layton 125ml - Layton Eau de Parfum från Parfums de Marly Paris. Snygg och modern flaska, perfekt för dig som vill sticka ut. Volym: 125 ml. En exklusiv doftupplevelse för dig som gillar lyxiga detaljer. Använt typ 5 sprej så den är i princip ny
Stronger with you Absolutely 100 ml - 98/100 ml kvar. Fantastiskt fin doft, men som tyvärr inte kommer till användning. Pris kan diskuteras.
Valentino Uomo Intense 50ml EdP - Säljer nu min Valentino UOMO intense parfym. Parfymen luktar mörkt och är perfekt nu till vintern. Se bild 2 för mängd, uppskattningsvis 30/50ml kvar.
Dolce & Gabbana Light Blue Intense - Fräsch herrparfym, Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Pour Homme. Flaskan är matt ljusblå med silverdetaljer och rymmer 100 ml. Kommer med original blå sammetsbox. En klassisk och stilren doft från Italien. Priset är spikat
Fyra trendiga herrparfymer - Rensar ut min samling, 1000kr för allihop tillsammans.