
Kayali Yum Pistachio Gelato 33 parfym
950 SEK
Kayali Yum Pistachio Gelato 33 är en parfym i en matt mintgrön, åttakantig glasflaska med vit, diamantformad kork. Doften har noter av pistageglass, hasselnöt, söt rom, vispad grädde, marshmallow och sockervadd. Flaskan känns lyxig och modern – perfekt för dig som gillar söta gourmanddofter. Den luktar otroligt gott på andra men passade inte mig. Jag har försökt använda den några gånger så den är lite använd med. 95% av vätskan är kvar!
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.