Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Acqua Di Gio Parfum | 15ml - Ungefär 13ml kvar
Acqua di gio profumo - Kan beskrivas som en utav de bästa desiger parfymerna för herr genom tiderna. En ren, frisk och djup maskulin doft. Priset på denna doft kommer fortsatt öka. Söker du en bra möjlighet till att äga denna doft så är detta perfekta tillfället. Kommer i en full 75ml🌊
Jorge di Profumo Maison Alhambra - Jorge di Profumo från Maison Alhambra är en Eau de Parfum för män med fräscha, kryddiga och aromatiska toner. Flaskan är svart med silverdetaljer och rymmer 100 ml. Doften har inslag av citrus, lavendel, trä, tobak och varma kryddor. Perfekt för dig som gillar maskulina och unika dofter. Plasten är borttagen, men helt oanvänd.
Acqua di Giò herrparfym - Fräsch och ikonisk parfym från Giorgio Armani. Perfekt för dig som vill ha en klassiker i samlingen. Stilren flaska och populär bland unga vuxna.
Armani Acqua di gio profondo 3 ml sample  - 3 ml sample
Acqua Di Gio Profondo Refillable EDP - Säljer nu en Adg som har 13ml kvar utav 30ml, man kan refilla denna
armani acqua di gio absolu - Sjukt Nice doft, ca 10ml av 100ml kvar !
Acqua di gio Profumo
Acqua di gio Profumo - 89 Acqua di gio Profumo - 90 Acqua di gio Profumo - 91

Acqua di gio Profumo

Storlek: 75 ml
Kategori: Parfym
Färg: Svart

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Acqua di gio Profumo 55 ml av 75, perfekt att bära varje dag till skolan eller jobbet men också passande till finare tillfällen. Nypris på 75 ml är 1200+ kr på grund av att den inte produceras längre. Har förvarats i kyla och mörker.

JakobSprung
JakobSprung
(20)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Prada Milano unik parfymflaska - Snygg och modern parfym från Prada Milano i en unik, geometrisk flaska med orange innehåll. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar på hyllan. Märket signalerar lyx och trendkänsla.
Valentino Born In Roma 100ml - Har använt den 1-3 gånger så den är fortfarande nästan full. Köpte den för 1300 något år sedan
ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum - Säljer Carashmellow från ESSNCE. Den är tyvärr lite för sött min min smak så den kommer tyvärr inte till användning. Det som syns på flaskan är kvar så nästintill hela flaskan.
ESSNCE parfymer - Säljer tillsammans 3 dofter i paket, Absolu Vanilla från ESSNCE och Lemon Eclair, vanilla är bara testad lemon eclair helt ny. Och en 8ml (minus några sprut) Vanilla haze från fugazzi. Luktar creme brulée, enligt mig lite lik carashmellow.🤍
ESSNCE Oh Darling Eau de Parfum - Var inte min stil 😅
Burberry Goddess Edp 100ml - Burberry Goddess Eau de Parfum, 100 ml. Endast testat spraya 1-2 gånger.
Stronger With You Intensely parfym - Snygg parfym från Emporio Armani med namnet Stronger With You Intensely. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och trendig doft. Flaskan har en stilren design som passar in i alla badrum. Jag har sprayat den max 5 gånger och det är 100ml
Victoria's Secret body mists set - Färgglatt set med 5 Victoria's Secret body mists och 1 lotion. Parfym Flaskorna är princip fulla, och body lotion är det kvar ca 30 %. 💕🥰  (Går att få med påsen bakom) 🥰 (250 ml)