Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lush sticky dates - Lush bästsäljande doft, sticky dates i kroppslotion. Detta var ett blindbuy & har endast testat den på handen, föll mig inte i smaken då den var för söt 🫶🏼 nypris ligger på 275 🎀
Sticky Dates Body Spray från Lush - Säljer en 5 ml av Lush Sticky Dates Body Spray. Den har en cool svart sprayflaska med en brun etikett. Doften är en härlig blandning av dadlar och sandelträ, perfekt för att känna sig fräsch och unik. Perfekt för daglig användning eller speciella tillfällen!
Sticky Dates Body Spray från Lush - En svart sprayflaska med doften Sticky Dates från Lush. Parfymen är en body spray på 200 ml med söt och varm doft av dadlar, benzoin och sandelträ. Flaskan har en praktisk sprayfunktion och modern design. Aldrig använd utan endast prov sprutad. Inte min typ av doft
Sticky Dates Body Spray från Lush - Säljer en 200 ml flaska av Lush Sticky Dates Body Spray. Den har en söt och kryddig doft med inslag av dadlar. Perfekt för att fräscha upp sig under dagen. Flaskan har en praktisk sprayfunktion. Använd 1-2 gånger. LIMITED EDITION
Sticky Dates Body Spray från Lush - Limited edition body spray från Lush med doft av sötma och tränoter. Flaskan är svart med en gul etikett och rymmer 200 ml. Perfekt för dig som älskar unika och varma dofter.
Sticky Dates Body Spray från Lush - Limited edition body spray från Lush med en rik och krämig doft av benzoinresinoid och sandelträ. Flaskan är svart med en praktisk sprayfunktion och rymmer 200 ml. Perfekt för dig som vill ha en söt och varm doft som håller hela dagen. Endast testad.
Lush Sticky Dates Body Spray 200ml - En svart sprayflaska med Lush Sticky Dates Body Spray, 200ml. Doften har inslag av benzoin, sandelträ och sötma, vilket ger en varm och mjuk känsla. Flaskan är i plast med en praktisk sprayfunktion och modern design.
Sticky Dates Body Spray 200ml - Sticky Dates Body Spray från Lush, 200ml. Innehåller bland annat benzoin resinoid och sandelträolja. Perfekt för dig som vill ha något unikt och annorlunda i din doftsamling. Vegansk och självkonserverande.
Sticky Dates Body Spray från Lush
Sticky Dates Body Spray från Lush - 89 Sticky Dates Body Spray från Lush - 90 Sticky Dates Body Spray från Lush - 91

Sticky Dates Body Spray från Lush

Storlek: 200 ml
Kategori: Parfym
Märke: Lush
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna limited edition Sticky Dates body spray från Lush. Den luktar karamell och är nästan helt full, skulle säga jag använt 5 ml så det är 195 ml kvar 🤎 Säljer då den inte kommer till användning

Elin
Elin
(21)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Prada Milano unik parfymflaska - Snygg och modern parfym från Prada Milano i en unik, geometrisk flaska med orange innehåll. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar på hyllan. Märket signalerar lyx och trendkänsla.
ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum - Säljer Carashmellow från ESSNCE. Den är tyvärr lite för sött min min smak så den kommer tyvärr inte till användning. Det som syns på flaskan är kvar så nästintill hela flaskan.
Acqua Di Giõ Profondo Parfum - Stilren och modern parfym från Giorgio Armani. Flaskan har en elegant design och passar perfekt . 50ml. Det är det är Acqua di gio Profondo PARFUM så den håller sirka 6-8 timmar på huden, spreja minst 10 minuter innan du går ut så den håller längre. (TIPS, använd hudkräm på de ställen du ska spreja så håller den längre)
Essnce Absolu Vanilla - Essnce parfym helt ny, vanligtvis är den gul men mognar genom tiden 😊 nypris 360.
Victoria's Secret Pure Seduction Mist - Säljer min Pure Seduction från Victoria Secret. Använts en smula men väldigt mycket kvar💕💕
Essnce High On Chai parfym - Upptäck Essnce High On Chai Eau de Parfum i en smidig sprayflaska. Perfekt storlek för att ta med överallt och fräscha upp din stil när du vill. Volym: 8 ml.
Cloudscape Eau de Parfum 15ml - Cloudscape från Rituals är en smidig parfym i 15 ml flaska, perfekt att ta med i väskan. Snygg design som sticker ut och passar dig som vill ha något unikt på hyllan. Den är limited edition så finns inte att köpa längre. Endast testad en gång.
ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum - ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum, 50 ml. Endast testsprayat en gång