Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dolce & Gabbana Light Blue Love is Love - Säljer en fräsch och modern parfym från Dolce & Gabbana, Light Blue Love is Love. Flaskan är genomskinlig med en vit kork och har en stilren design med röd text. Perfekt för den som älskar en lätt och uppfriskande doft.
Love is Love Eau de Toilette från Dolce & Gabbana - Säljer en elegant Eau de Toilette från Dolce & Gabbana. Perfekt sommar parfym. Väldigt söt och fräsch i doften sitter länge på huden.
Parfym från Dolce & Gabbana - Säljer en lyxig parfym från Dolce & Gabbana. Flaskan är elegant med en fyrkantig form och en stilren träfärgad kork. Doften är varm och fyllig, perfekt för speciella tillfällen. Flaskan är nästan full och redo att användas. Passa på att köpa denna exklusiva doft!
DOLCE & GABBANA PARFYM - Parfym "Light Blue" från Dolce & Gabbana 75ml. Den är använd, se bild 2 för att avgöra hur mycket som finns kvar i flaskan.
Devotion Dolce & Gabbana - Stilren parfym från Dolce & Gabbana med snygg gulddetalj på flaskan. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera en exklusiv touch till din stil.
dolce & gabbana devotion - testsprayad fåtal gånger, har ej kvar orginalförpackningen.
K by Dolce & Gabbana - Parfym från Dolce & Gabbana. Oöppnad och fortfarande i paketeringen. Plasten är alltså på och oöppnad. 100ml edp
Dolce & Gabbana the one  - Köpt från kicks för 799kr 50 ml. Det är Ca 20ml kvar nu o säljer den för att jag har för många parfymer. Den luktar vanilj, Tobago, bärnsten och varmt/kryddigt
Knut Thörnberg

Dolce & Gabbana Love is Love

Storlek: 50ml
Kategori: Parfym

1 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En limited edition parfym från Dolce & Gabbana som är en ungdomlig och fräsch doft som är grym nu till sommarn. Det finns runt 45-40ml kvar. Priset är ej hugget i sten Tveka inte att fråga vid minsta fundering eller fråga😁

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Very cherry  - Essnce very cherry 50ml se bilder för mängd kvar.
Jean Paul Gaultier La Belle set - Limited edition presentbox med Jean Paul Gaultier La Belle. Innehåller parfym, body lotion och en mindre spray. Perfekt för dig som vill ha en snygg och unik doftupplevelse i samlarvänlig förpackning.
Miss Dior Eau de Parfum 100ml - Miss Dior Eau de Parfum från Dior i en elegant glasflaska med ljusrosa doft och en söt, glittrig rosett vid halsen. Flaskan rymmer 100 ml och kommer med originalkartong. Perfekt för dig som älskar lyxiga och feminina parfymer.
Prada Paradoxe Intense EdP 50ml - Trendig och ikonisk doft från Prada. Paradoxe Intense EdP, 50ml. Den är endast sprayad en gång, men kände att doften inte passade mig. Jag säljer den för 1000kr då den är köpt för 1600kr. Jag skickar gärna fler bilder om det önskas! 🩷
Dior Sauvage herrparfym, full! - Snygg och populär herrparfym från Dior. Perfekt för dig som vill sticka ut och ge ett fräscht intryck. Stilren flaska med tydlig Dior-logga. En favorit bland unga vuxna.
Kayali 81 - Säljer mina parfymer  som inte kommer till användning 100 ml tagit några sprut
Essnce Strawberry Eclair Parfym - Upptäck Essnce Strawberry Eclair Eau de Parfum – en modern parfym med stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut med något unikt och trendigt. Flaskan är enkel att ta med och passar dig som gillar att testa nya dofter.