DavvveKollar
DavvveKollar
Erba gold
Erba gold - 0 Erba gold - 1 Erba gold - 2

Erba gold

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: Xerjoff
Färg: Gul
Skick: Nytt skick

1950 SEK

Beskrivning

Erba gold 100ml, har kvitto med mera. 99ml kvar, köpt från deloox. Är intresserad av den men finns mer intressanta dofter som jag vill byta mot. Helst gris chairnel extrait, meddela enbart med seriösa förslag.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Armani Stronger with you Intensely - Helt ny Armani parfym 100 ml i paket oanvänd.
A Drop d'Issey parfym -  parfym från Issey Miyake. 30 ml
Sol de Janeiro Cheirosa 68 - Säljer då den inte kommer till användning. Fick i present denna sommaren och har använt lite av den som det syns på bilden💞 nypris är 300kr💞
Parfums de Marly Cassili 75ml - Cassili från Parfums de Marly i en snygg, lyxig flaska. Volym: 75 ml. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv parfym i samlingen. Endast testad!
Herr parfym  - Acqua Di Giò EdT 30 ml
Bare Vanilla Daydream mist - Fräsch och söt body mist från Victoria's Secret, Bare Vanilla Daydream. Volym 250 ml, aldrig använd 💕Skriv för frågor, kolla min profil för annat fint
Miss dior Essence - Ny doft från Dior. Jättegod, men passar tyvärr inte på mig. Tagit ca 2-3 spray. 35 ml flaska. Har tyvärr inte kartongen kvar.
Yves Saint Laurent herrparfym - Stilren parfym från Yves Saint Laurent. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk doft på hyllan. Volym och ingredienser syns ej på bilderna. Mycket kvar i den. Nås på Snapchat: Alexander.skane