Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ESSNCE High On Chai parfym - Trendig Eau de Parfum med stilren design från ESSNCE. High On Chai är perfekt för dig som vill sticka ut med en unik vibe. Flaskans minimalistiska look passar snyggt i badrumshyllan. Volym och ingredienser syns ej på bilderna.
ESSNCE Absolu Vanilla EdP - En Eau de Parfum från ESSNCE med namnet Absolu Vanilla. Perfekt för dig som gillar stilrena dofter och vill sticka ut. Flaskans design är enkel och modern. Volym och ingredienser framgår ej på bilderna.
ESSNCE Absolu Vanilla parfym - ESSNCE Absolu Vanilla Eau de Parfum –  Parfymen är nyligen köpt, har använt lite grann (se bild)
ESSNCE Absolu Vanilla - Absolu vanilla parfym från ESSNCE. Aldrig använd, i nyskick. Det är en gourmand och söt doft.
ESSNCE parfymprov High on chai - Liten parfymflaska från ESSNCE (high on chai) aldrig använd 2ML aldrig använd
ESSNCE Coco On The Beach EdP - Fräsch parfym med tropisk vibe från ESSNCE. Endast testad ett fåtal gånger, köpt för 360kr+frakt
Parfymprov 'I am vanilla' Essnce - En liten sprayflaska med parfymprovet 'I am vanilla” från Essnce. Ursprungligen 5 ml, endast testat ett litet sprut. Se bild för mängd
I Am Vanilla parfymprov från Essnce - Parfymprov på 2 ml med doften I Am Vanilla från Essnce. Kommer i ett litet genomskinligt glasrör med svart skruvkork. Doften har tydliga vaniljtoner och flaskan är enkel att ta med i väskan. Perfekt för dig som gillar söta och mjuka dofter.
Sellout

Essnce Absolu Vanilla & High on chai

Storlek: 50ml
Kategori: Parfym
Märke: ESSNCE
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Intressekoll på Essnce Absolu Vanilla & High on chai, skicka bud vid intresse, så kommer det bilder✨

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Victoria secret Velvet petals  - Oanvänd victoria secret fragrance mist: Velvet petals, 75 ml
Stilren parfym i klackform - Good girl blush elixir, Eau de parfum elixir 30 ml
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir - Exklusiv parfym från Maison Francis Kurkdjian Paris. Grand Soir, Eau de Parfum, 70 ml. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och elegant doft.
Aurora Vanille Eau de Parfum - Aurora Vanille från ESSNCE Margareta Grääs är en Eau de Parfum säljer då det inte var en lukt som passar mig.  DÅ jag redan gått mer i pris så kommer jag inte göra det mer!!!
Sol de janiero 39 - 90ml
Kayali 81 - Säljer mina parfymer  som inte kommer till användning 100 ml tagit några sprut
Baccarat rouge 540 - Hej! Säljer nu en parfym som min syster lämnat när hon flyttat hemifrån. Det är en unisex doft men jag tycker den är lite för feminin för mig. Priset är inte hugget i sten och känn er fria att lägga prisförslag:) Jag säljer den så billigt då atomizern är sönder...
Louis Vuitton Imagination Perfume - Louis Vuitton Imagination Perfume. 33ml bottle. New! A great summer/spring fragrance.