Moa Rådefelt
Moa Rådefelt
Fleur Créer parfymprov
Fleur Créer parfymprov - 0

Fleur Créer parfymprov

Storlek: 2ml
Kategori: Parfym
Märke: ESSNCE
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

20 SEK

Beskrivning

Säljer ett parfymprov av Fleur Créer. Flaskan är liten och smidig, perfekt för att testa doften innan köp av en större flaska. Den har en enkel och stilren design med en vit etikett.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Armani Stronger with you Intensely - Helt ny Armani parfym 100 ml i paket oanvänd.
Sol de Janeiro Cheirosa 68 - Säljer då den inte kommer till användning. Fick i present denna sommaren och har använt lite av den som det syns på bilden💞 nypris är 300kr💞
Parfums de Marly Cassili 75ml - Cassili från Parfums de Marly i en snygg, lyxig flaska. Volym: 75 ml. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv parfym i samlingen. Endast testad!
Herr parfym  - Acqua Di Giò EdT 30 ml
Bare Vanilla Daydream mist - Fräsch och söt body mist från Victoria's Secret, Bare Vanilla Daydream. Volym 250 ml, aldrig använd 💕Skriv för frågor, kolla min profil för annat fint
Miss dior Essence - Ny doft från Dior. Jättegod, men passar tyvärr inte på mig. Tagit ca 2-3 spray. 35 ml flaska. Har tyvärr inte kartongen kvar.
Yves Saint Laurent herrparfym - Stilren parfym från Yves Saint Laurent. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk doft på hyllan. Volym och ingredienser syns ej på bilderna. Mycket kvar i den. Nås på Snapchat: Alexander.skane
Carolina Herrera  - En ikonisk parfym ifrån Carolina Herrera . Parfymen är 80 ml men det är 45 ml kvar i flaskan,se bilden med det silvriga bandet.