Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara Freaking Gorgeous Eau de Parfum - Parfymen Freaking Gorgeous från Zara Weekly Mood. Väldigt lite använd, flaskan är på 75 ml.
Creatively Shanghai Eau de Parfum från Zara - Säljer en flaska Creatively Shanghai Eau de Parfum från Zara. Doften är unisex och har en fräsch citrusnot av mandarin i toppen, kryddig kardemumma i mitten och en varm bas. Perfekt för både vardag och speciella tillfällen. Flaskan är stilren och elegant med en svart kork.
ZARA Golden Decade Eau de Parfum - Trendig parfym från ZARA med elegant design. Golden Decade Eau de Parfum är perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och stilren doft. Snygg flaska som passar i varje samling.
Zara Black Dart Eau de Parfum - Trendig parfym från Zara med stilren design och guldig detalj. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern touch. Eau de Parfum för en mer långvarig doftupplevelse.
Red Temptation Eau de Parfum från Zara - Red Temptation Eau de Parfum från Zara. 50 ml flaska.
Amber In Bloom Eau de Parfum från Zara - Amber In Bloom är en parfym från Zara med en elegant mörkbrun flaska och guldfärgad kork. Flaskan har en stilren design med guldtext och rymmer en varm, blommig doft. Perfekt för dig som gillar lyxiga och sofistikerade parfymer.
Zara Orchid  parfym - Snygg parfym från Zara med rosa detaljer och modern design. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och trendig accessoar i din samling. Flaskan har en stilren look som passar in i alla miljöer.
Orchid parfym från Zara - Säljer eftersom den inte kommer till användning. Luktar som Victoria Secret Bombshell.
Nana
Nana
Zara, eau de parfum, gardenia/orchid
Zara, eau de parfum, gardenia/orchid - 89

Zara, eau de parfum, gardenia/orchid

Storlek: 2*100 ml
Kategori: Parfym
Märke: Zara

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt nya parfimer, bara provat. Köparen betalar porto. 2*100 ml

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Miss dior Essence - Ny doft från Dior. Jättegod, men passar tyvärr inte på mig. Tagit ca 2-3 spray. 35 ml flaska. Har tyvärr inte kartongen kvar.
Carolina Herrera  - En ikonisk parfym ifrån Carolina Herrera . Parfymen är 80 ml men det är 45 ml kvar i flaskan,se bilden med det silvriga bandet.
Yves Saint Laurent herrparfym - Stilren parfym från Yves Saint Laurent. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk doft på hyllan. Volym och ingredienser syns ej på bilderna. Mycket kvar i den. Nås på Snapchat: Alexander.skane
good girl parfym - good girl parfym 30 ml.
Bianco Latte Parfym Oöppnad  - Säljer denna oanvända 100 ml parfym då jag köpte fel till min syster i present och tiden gick ut för att lämna tillbaka!
Billie eilish parfym - Billie eilish parfym, luktar supergott men inte min typ av doft! Ungefär 75-80% kvar i flaskan:)) 50ml!
Alien Goddess Eau de Parfum - Alien Goddess från Mugler är en parfym med lyxig känsla och snygg förpackning. Volymen är 60 ml. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera något extra till din stil. Helt oöppnad kvar i sin plastförpackning.
Tom Ford Cherry Parfymtrio 50ml - Tre exklusiva Tom Ford-parfymer: Lost Cherry, Cherry Smoke och Electric Cherry. Alla är Eau de Parfum och kommer i 50 ml flaskor. Perfekt för dig som vill sticka ut med något unikt och trendigt. Säljer 1st för 899kr