Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sweet Tooth parfym av Sabrina Carpenter - Parfymen Sweet Tooth av Sabrina Carpenter kommer i en unik ljusrosa flaska formad som en chokladkaka. Doften har inslag av vanilj, kokos, lime och sötma, vilket ger en gourmand och lekfull känsla. Perfekt för dig som älskar söta och fräscha dofter med en twist. Bara testad inprincip helt ny Max 5 sprut.  Köpt för 620kr. Priset kan diskuteras
Sabrina Carpenter parfym - Sweet Tooth ”Me Espresso” Eau de Parfum 30 ml av Sabrina Carpenter, endast provad 🩵✨
Sweet Tooth Body Mist och parfym av Sabrina Carpenter - En lyxig body mist från Sabrina Carpenter med namnet Sweet Tooth. Flaskan är elegant och genomskinlig med en rosa etikett och gulddetaljer. Den har en söt och sofistikerad doft, perfekt för att fräscha upp din dag. Flaskan rymmer 236 ml (8 FL OZ) och har en praktisk sprayfunktion. Parfymen är 75ml
Burberry Her Body Lotion 75 ml - Burberry Her Body Lotion💓Den luktar exakt som parfymen och är även perfekt för att sätta på innan man sprayar för att få doften att hålla hela dagen! Den är använd men har fortfarande mycket kvar (se bild 3), hade jättegärna behållt men säljer tyvärr på grund av nyfunnen parfymallergi. Body Lotionet säljs ej enskilt men uppskattat nypris för enbart den ligger på runt 400 kr🤗Burberry lådan medföljer
Sweet Tooth Eau de Parfum av Sabrina Carpenter - Upptäck Sweet Tooth Eau de Parfum av Sabrina Carpenter, en förförisk doft i en unik rosa flaska formad som en chokladkaka. Förpackningen är elegant med guldiga detaljer och rymmer 75 ml av denna delikata och sofistikerade doft. Perfekt för den som älskar söta och sofistikerade parfymer.
sabrina carpenter  - Använd endast ett få tal gånger
Sabrina carpenter caramel parfym  - Jätte god caramel parfym från Sabrina carpenter❤️använt 1 gång så ungefär hel full
Rituals parfym 10 ml - Rituals parfym, ”Fleurs de L’himalaya”, ca 85-95% kvar  Luktar supergott men har inte använt den så säljer istället🌸🌟
Sabrina Carpenter parfym 75 ml
Sabrina Carpenter parfym 75 ml - 0 Sabrina Carpenter parfym 75 ml - 1 Sabrina Carpenter parfym 75 ml - 2

Sabrina Carpenter parfym 75 ml

Storlek: 75 ml
Kategori: Parfym
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättenice parfym Sweet tooth, 75 ml, i princip helt ny, använd 2-3 gånger, luktar vanilj och marshmallows, perfekt till sommaren, skickar samma dag som du köper

unknown
unknown
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Prada Milano unik parfymflaska - Snygg och modern parfym från Prada Milano i en unik, geometrisk flaska med orange innehåll. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar på hyllan. Märket signalerar lyx och trendkänsla.
ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum - Säljer Carashmellow från ESSNCE. Den är tyvärr lite för sött min min smak så den kommer tyvärr inte till användning. Det som syns på flaskan är kvar så nästintill hela flaskan.
Love Spell- Victoria Secret Parfym - Säljer min Love Spell parfym från Victoria Secret. Nästan oanvänd! 💕💕
Azzaro the most wanted parfum 100ml - Säljer denna Azzaro The Most Wanted parfum 100ml som är perfekt till vintern. Över 95ml kvar, box finns. Hör av er vid frågor. Är den bruna, ser svart ut på bilden😀
Parfym - Helt ny. Inte använd.
Stronger With You Intensely parfym - Snygg parfym från Emporio Armani med namnet Stronger With You Intensely. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och trendig doft. Flaskan har en stilren design som passar in i alla badrum. Jag har sprayat den max 5 gånger och det är 100ml
Charlotte Tilbury parfymtrio set - Upptäck Charlotte's Fragrance Collection of Emotions – ett resekit med tre olika parfymer, 10 ml vardera. Perfekt för dig som vill variera din doft efter humör och tillfälle. Smidigt format att ta med överallt. Oanvänd!
Prada Paradoxe Radical Essence 7ml - Upptäck Prada Paradoxe Radical Essence i en unik, rosa miniflaska på 7 ml. Perfekt storlek för att ta med överallt och en snygg accessoar i väskan. Parfymen har en modern design som sticker ut och passar dig som gillar exklusiva detaljer.