Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jean Paul Gaultier le male elixir - Säljer Le Male Elixir från Jean Paul Gaultier, en herrparfym med. Doften har noter av vanilj, honung och amber. Perfekt för den som vill ha en söt och kryddig doft till speciellt vintern. Flaskan är 125ml men är ungefär 90ml kvar. Nypris ca 1500kr. FINNS ÄVEN I 2,3,5,10ML KOLLA PROFILEN FÖR ANDRA STORLEKAR ! 2ml 39kr | 3ml 49kr | 5ml 69kr | 10ml 129kr |
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir - Den är 125ml och den är helt ny och jag använde inte ens den jag köpte två när jag ville köpa en så jag vill sälja en av dem.
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir -  Säljer för 900kr inga trades med pris kan diskutera cirka 107/125 kvar köpt för 1550 Exklusiv herrparfym i en ikonisk, guldig och svart randig flaska formad som en manlig torso. Flaskan har metallisk finish och röda inslag i glaset. Kommer med matchande guldig metallburk med präglad logga. En lyxig och modern doftupplevelse.
2ml Jean Paul Gaultier Le Male Elixir  - Jean Paul Gaultier Le Male Elixir . Limited edition med superhjälte-tema på burkarna. Perfekt för dig som vill sticka ut med din samling eller ge bort en annorlunda present.
Jean Paul Gaultier le male elixir  - En god och härlig doft som är söt och vaniljg
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir 75ml - Tjena, säljer min JPG Le Male Elixir då jag knappt använt den. Har ca 60-65ml kvar och både box och flaskan är näst intill i nyskick. Om mer bilder önskas eller om du har några frågor är det bara att skriva!
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir - Exklusiv parfym i guldig metallflaska formad som en manlig torso med svarta ränder. Kommer i en matchande guldig burk med svarta detaljer och röd sammetsbas. En riktig statement-doft för dig som vill sticka ut. Säljer av min collection!
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir - Snygg och unik parfym i metallisk design från Jean Paul Gaultier. Volymen är 75 ml och den är tillverkad i Frankrike. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk flaska i samlingen.
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir - 89 Jean Paul Gaultier Le Male Elixir - 90 Jean Paul Gaultier Le Male Elixir - 91

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir

Storlek: ONESIZE
Kategori: Parfym
Färg: Guld

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en helt ny jean paul parfym som bara har prövats, dvs bara 2-3 sprayar har tagits.

mira
mira
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Dolce & Gabbana Light Blue Homme edt - Fräsch eau de toilette för honom från Dolce & Gabbana. Säljer billigt nu vid jul
Prada Milano unik parfymflaska - Snygg och modern parfym från Prada Milano i en unik, geometrisk flaska med orange innehåll. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar på hyllan. Märket signalerar lyx och trendkänsla.
Bleu de Chanel 50 ml - Bleu de Chanel Eau de Toilette är en klassisk, fräsch parfym med noter av bl.a grapefrukt, citron, mint, peppar och cederträ. Den passar bra till vardagliga tillfällen som skola, jobb, gymmet mm. Den är i mycket bra skick och har ungefär 30 ml kvar. Kan även ta emot byten.
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir 75 ml - Jean Paul Gaultier / JPG Le Male Elixir. Saknar ca 5 ml, är högst upp på den översta genomskinliga biten. Full presentation.
Parfums de Marly Althaïr 125ml - Althaïr Eau de Parfum från Parfums de Marly Paris. Snygg design och stor flaska på 125 ml gör den perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv doft. Tillverkad i Paris.
Parfym - Helt ny. Inte använd.
Essnce High On Chai parfym - Upptäck Essnce High On Chai Eau de Parfum i en smidig sprayflaska. Perfekt storlek för att ta med överallt och fräscha upp din stil när du vill. Volym: 8 ml.
Billie Eilish No.2 Parfym 50ml - Säljer denna parfym. Den är nästan helt full och oanvänd. Hör av dig vid frågor och funderingar!