Eccence of sweden🇸🇪
Eccence of sweden🇸🇪
1 Million Parfum 33ml
1 Million Parfum 33ml - 0

1 Million Parfum 33ml

Storlek: s
Kategori: Parfym
Märke: Rabanne
Skick: Nytt skick

100 SEK

Beskrivning

Stilren och ikonisk doft från Paco Rabanne. 33 ml flaska, perfekt att ta med i väskan. En klassiker som sticker ut och ger en lyxig känsla till din stil.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
ESSNCE Femina Vivit Eau de Parfum - Parfym från ESSNCE i doften ”femina vivit”. Luktar supergott 💕 Sprayat några gånger (se bild)
Carolina Herrera  - En ikonisk parfym ifrån Carolina Herrera . Parfymen är 80 ml men det är 45 ml kvar i flaskan,se bilden med det silvriga bandet.
Essnce Orange Blossom EdP - Modern och stilren Eau de Parfum från ESSNCE med namnet Orange Blossom. Perfekt för dig som vill sticka ut med en fräsch och trendig doft. Enkel design som passar in i alla sammanhang. Produkten är helt oanvänd.
Miss dior Essence - Ny doft från Dior. Jättegod, men passar tyvärr inte på mig. Tagit ca 2-3 spray. 35 ml flaska. Har tyvärr inte kartongen kvar.
Caia Le Soir - Hej, säljer min Caia le soir parfym har bara tagit ett sprut från den, så den är så gott som ny. Den luktar supergott men har en till och det är så onödigt att bara ha den stående. Skriv gärna om ni har någon fråga💕
Valentino parfym - En valentino donna parfym 30ml. Har bara sprayats fåtal gånger, den är nästan helt full. Denna parfym har noter av bergamott, iris, bulgarisk ros, patchouli, vanilj, läder. En elegant feminim stilfull doft.
Yves Saint Laurent herrparfym - Stilren parfym från Yves Saint Laurent. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk doft på hyllan. Volym och ingredienser syns ej på bilderna. Mycket kvar i den. Nås på Snapchat: Alexander.skane
Bianco Latte Parfym Oöppnad  - Säljer denna oanvända 100 ml parfym då jag köpte fel till min syster i present och tiden gick ut för att lämna tillbaka!