Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Guerlain La Petite Robe Noire presentbox
Guerlain La Petite Robe Noire presentbox - 0 Guerlain La Petite Robe Noire presentbox - 1

Guerlain La Petite Robe Noire presentbox

Storlek: No size
Kategori: Parfym
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

250 SEK

Frakt från 29 SEK
Beskrivning

Lyxig presentbox från Guerlain med La Petite Robe Noire parfym i två storlekar och en matchande body lotion. Flakongen är elegant i glas med svart och rosa toning och siluettmotiv. Boxen har färgglatt blommönster och gulddetaljer. Perfekt för dig som älskar exklusiva dofter.säljer pga av att min mamma fick dom som gåva men ville inte ha de pågrund av att hon inte är parfymintresserad så den är helt orörd/oanvänd.

Felix
Felix
(14)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Valentino Born In Roma 100ml - Har använt den 1-3 gånger så den är fortfarande nästan full. Köpte den för 1300 något år sedan
Victoria's Secret body mists set - Färgglatt set med 5 Victoria's Secret body mists och 1 lotion. Parfym Flaskorna är princip fulla, och body lotion är det kvar ca 30 %. 💕🥰  (Går att få med påsen bakom) 🥰 (250 ml)
ESSNCE Oh Darling Eau de Parfum - Var inte min stil 😅
ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum - Säljer Carashmellow från ESSNCE. Den är tyvärr lite för sött min min smak så den kommer tyvärr inte till användning. Det som syns på flaskan är kvar så nästintill hela flaskan.
Sol De Janeiro 40 - Säljer min Sol De Janeiro 40! 30 mL. Jag tror att de e den minsta flaskan av Sol De Janeiro, säljer då jag fick en låda med olika Sol De Janeiros och tyckte inte om doften men har använt lite! 🥰 Se storlek bild 2
Victoria's Secret Love Spell mist - Fragrance mist med körsbärsblom och persika. Volym: 75 ml. Ingredienser: Alcohol Denat, Water, Propylene Glycol, Glycerin, Parfum m.fl. Tillverkad i USA. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och ungdomlig touch, nästan aldrig använd.
Parfums de Marly Layton 125ml - Layton Eau de Parfum från Parfums de Marly Paris. Snygg och modern flaska, perfekt för dig som vill sticka ut. Volym: 125 ml. En exklusiv doftupplevelse för dig som gillar lyxiga detaljer. Använt typ 5 sprej så den är i princip ny
Dolce & Gabbana The One EdP - Eau de Parfum för män med noter av tarocco orange, clary sage och sandelträ. Volym: 100 ml. Tillverkad i Italien. Snygg flaska och exklusiv känsla – perfekt för dig som vill sticka ut.