Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sugar Kisses Extrait de Parfum - 30-35/50ml box tillkommer men jag har tappat bort korken så satte på en annan
Karagoz Extrait de Parfum från Nishane - Elegant parfymflaska från Nishane med namnet Karagoz. Flaskan är svart med en lyxig guldfärgad kork. Perfekt för den som söker en sofistikerad doftupplevelse.
Sharaf Blend Extrait de Parfum - Exklusiv parfym från Zimaya, Sharaf Blend, i en lyxig förpackning. Volym ca 70ml av 100 ml. Sharaf Blend är en vinter parfym inspirerad av Kilians Angels Share, med notorna av Daddlar, Vanilj och praliner (bild 5), vilket är notorna som jag känner mest i parfymen men den har även andra notor som gör den parfymen den är.  Parfymen håller i ca 7 timmar och projicerar ganska bra så att folket känner den bra. Jag rekommenderar runt 3-5 sprays beroende på din preferens. Parfymen är Tillverkad i UAE.
Royal Blend Extrait de Parfum - Lyxig och elegant parfym från French Avenue. Royal Blend levereras i en snygg flaska och exklusiv förpackning. Perfekt för dig som vill sticka ut med stil. Extrait de Parfum för extra intensitet. Köp från dupesbolaget på Instagram
Bachelder 4.0 Extrait de Parfum - Väldigt god för både män och kvinnor
Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum - Lyxig parfym i en elegant röd flaska från Maison Francis Kurkdjian. Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum erbjuder en intensiv och sofistikerad doftupplevelse. Perfekt för den som söker något unikt och exklusivt.
Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum - Lyxig parfym från Maison Francis Kurkdjian, Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum. Flaskan är djup röd med guldfärgad etikett och lock, och kommer i elegant röd och vit förpackning med gulddetaljer. Doften är ikonisk och exklusiv, perfekt för dig som vill sticka ut. Endast sprayad ca 2-5 gånger och helt ny. Inga byten.
Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum - Lyxig parfym från Maison Francis Kurkdjian, Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum. Flaskan är djup röd med guldiga detaljer och fyrkantig form, 70 ml. Kommer i elegant röd kartong med guldfärgad text. En ikonisk doft från Paris.
Ebbe Magnarsson

Noiraud 98.0 extrait de parfum

Storlek: 50ml
Kategori: Parfym

159 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en flaska Noiraud 980 extrait de parfum. Flaskan har en minimalistisk design med en enkel etikett och en silverfärgad kork. Perfekt för den som söker en unik doftupplevelse.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Billie Eilish - Billie Eilish 30ml er endast provad
Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum 75ml - Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum i 75ml flaska. Flaskan har en ikonisk svart kropp med matta och blanka ränder, guldigt spruthuvud och levereras i en svart och guldig metallburk. En maskulin och modern doft med lyxig känsla. Innehåller där den gröna visar, ca 30ml kvar
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum, 100 ml. Lyxig och ikonisk parfym med stilren design, perfekt för dig som vill sticka ut och ge din look en exklusiv touch. Runt 90ml kvar och den luktar exakt likadant som en äkta.
Essnce Strawberry Eclair Parfym - Upptäck ESSNCE Strawberry Eclair Eau de Parfum – en modern parfym med stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut med något unikt och trendigt. Enkel att ta med i väskan och passar alla tillfällen.
Prada Paradoxe Eau de Parfum 50ml - Köpte denna Prada Paradoxe parfym på KICKS i Augusti för 1200kr. Har bara använt 2 gånger. Säljer då den inte riktigt passade mig. Men jättegod! Jag har kvitto och kontoutdrag som bevis på köp ifall det önskas :)
Xerjoff Erba Pura 100ml parfym - Snygg och exklusiv parfym från Xerjoff, Erba Pura. Flaskan rymmer 100 ml och levereras i original förpackning. Endast använd fåtal gånger alltså är flaskan fortfarande full.
Parfums de Marly Althaïr 125ml - Althaïr från Parfums de Marly som kommer i 125ml, andvänt ca 10ml bara så det är kvar ungefär 115ml. Den luktar lite som nybakta kakor tycker jag 🍪😋Bara att skriva om det är något.
Good Girl EdP 30ml - Good girl parfymen ifrån Carolina Herrera. Pris går att diskuteras. Hör av er vid funderingar!💗