C lo set
C lo set
Parfums de Marly Greenley 125ml
Parfums de Marly Greenley 125ml - 0 Parfums de Marly Greenley 125ml - 1 Parfums de Marly Greenley 125ml - 2 Parfums de Marly Greenley 125ml - 3

Parfums de Marly Greenley 125ml

Storlek: 125ml
Kategori: Parfym
Färg: Grön
Skick: Bra skick

799 SEK

Beskrivning

Greenley från Parfums de Marly är en lyxig parfym i en grön frostad glasflaska med snyggt ingraverad logga och guldfärgat lock. Flaskan rymmer 125 ml och kommer i en stilren ljusblå kartong med bronsfärgade detaljer. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter. Som ni ser har den en skråma i boxen och kvitto finns!

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
ESSNCE Femina Vivit Eau de Parfum - Parfym från ESSNCE i doften ”femina vivit”. Luktar supergott 💕 Sprayat några gånger (se bild)
Bare Vanilla Daydream mist - Fräsch och söt body mist från Victoria's Secret, Bare Vanilla Daydream. Volym 250 ml, aldrig använd 💕Skriv för frågor, kolla min profil för annat fint
Miss dior Essence - Ny doft från Dior. Jättegod, men passar tyvärr inte på mig. Tagit ca 2-3 spray. 35 ml flaska. Har tyvärr inte kartongen kvar.
Carolina Herrera  - En ikonisk parfym ifrån Carolina Herrera . Parfymen är 80 ml men det är 45 ml kvar i flaskan,se bilden med det silvriga bandet.
Valentino parfym - En valentino donna parfym 30ml. Har bara sprayats fåtal gånger, den är nästan helt full. Denna parfym har noter av bergamott, iris, bulgarisk ros, patchouli, vanilj, läder. En elegant feminim stilfull doft.
Caia Le Soir - Hej, säljer min Caia le soir parfym har bara tagit ett sprut från den, så den är så gott som ny. Den luktar supergott men har en till och det är så onödigt att bara ha den stående. Skriv gärna om ni har någon fråga💕
Billie eilish parfym - Billie eilish parfym, luktar supergott men inte min typ av doft! Ungefär 75-80% kvar i flaskan:)) 50ml!
Essnce Orange Blossom EdP - Modern och stilren Eau de Parfum från ESSNCE med namnet Orange Blossom. Perfekt för dig som vill sticka ut med en fräsch och trendig doft. Enkel design som passar in i alla sammanhang. Produkten är helt oanvänd.